Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan lányok, nők...

Vannak itt olyan lányok, nők akik már ismerkedtek az interneten és találkoztak is a kiszemelt fiúval? Mi lett a vége? Csalódás vagy boldogság?

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Itt ismertem meg a vőlegényem. Jövő hónapban lesz az esküvőnk. :)

600 km távolság volt köztünk, de kitartottunk, mert tudtuk, hogy egymásnak mi vagyunk az igazi!

2014. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én olyat olvastam hogy 9gagen ismerkedtek meg, külön országban laktak, azok is összeházasodtak. olyanról is olvastam hogy world of warcraftban ismerkedtek meg, szintén házasság lett belőle
2014. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kerida ***** válasza:
100%
Én társkeresőztem nagyon régen, de egy kudarc volt. 21 randiból semmi. :(
2014. aug. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a társkereső oldalak azért nem jók, mert annyira erőltetett az egész. Egy ilyen oldalon, mint a gyik, vagy mondjuk egy hobby oldalon simán el tudom képzelni, hogy sikeres kapcsolatok jöhetnek össze. Mert hasonló az érdeklődési kör és nem rögtön azzal indítunk, hogy na tetszik-e a másik, hanem egy csomót lehet dumálni. Így apránként megismerjük a másik jellemét, stílusát, később lehet skype-olni, személyesen találkozni, ha már kölcsönös a szimpátia. :)

Első voltam

2014. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csalodas. Mi 4 honapig ismerkedtunk randi elott, szoval szinte ossze is jottunk az elso talalkan. Egy hetig minden jo volt, eljartunk ide-oda, egyutt aludtunk (nem fekudtunk le), szeretgettuk egymast, aztan egyik naprol a masikra eltunt az eletembol. En meg persze honapokig kivoltam...Soha tobbet nem fogok ismerkedni neten tarskereses szempontjabol.
2014. aug. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es kösz hogy mondtad hogy az első voltál, így most két mínuszt tudok adni :-)


netes társkeresés egy irgalmatlan nagy kicseszés saját magunkkal. a sikersztorikat meg tartsátok meg magatoknak.

2015. máj. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, te beteg vagy! :D

Vagy csak szánalmas? :)

2015. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!