Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha megkedvelnétek vagyis...

Ha megkedvelnétek vagyis szimpatikusnak tartanátok egy srácot, mennyiben befolyásolna, hogy hogyan néz ki?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy valahol egy fiúval chat-eltek. A sok üzenetváltás alatt szimpatikusnak tartjátok egymást, megkedvelitek egymást. És egyszercsak kérnétek egy fényképet tőle.. De nem feltétlenül úgy nézne ki, ahogy az ti (vagyis te) elképzelted. Mennyiben befolyásolna a róla alkotott véleményeteket ha tudnátok hogy hogyan néz ki.

2014. aug. 5. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Velem előfordult már, hogy egy nővel chat-eltem, aztán telefonálgattunk, közben múlt az idő, és a nő úgy döntött egy idő után, hogy küld egy képet, hogy ne strapáljam magam hiába... :-) ...hiába mondtam neki, hogy milyen izgalmas lenne, ha csak úgy találkoznánk... :-)


Hogy utánna mi lett? Folytattuk a dumálást, ez a szerelem! :-)

2014. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
A kinézet is fontos azért. Ha ronda, akkor lepattintom.
2014. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik külsőre, felőlem lehet bármilyen arany szíve. A kémia egy bizonyos szintig külsőre létezik, utána ha a belsője is rendben van megmarad, ha nem, akkor teljesen kiábrándulok.


Én már sokszor bebuktam ezt a képkérést. Cseten aki túl normális volt, az fotón egyáltalán nem tetszett. Aki igen, azzal taliztam élőben és kiderült, hogy élőben tök másként néz ki. Vagy kamukép volt, vagy pedig olyan beállítás volt, amin jól nézett ki fotón.


Mindenkit óvaintek attól, hogy napokig,hetekig cseteljen kép nélkül. Egyből kell képet cserélni.

2014. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

őőő nálam ez megtörtént csak lánnyal (Férfi vagyok)

nagyon tetszett a belső, a hangja is nagyon aranyos volt...aztán vakon találkoztunk (mármint én nem láttam, de ő látott már képen)...először nem volt az esetem, de a 2. találkozásnál már sokkal szebbnek láttam, mondjuk alapból tudtam, hogy ilyen belső mellett sokkal rosszabb külsőt is megtudtam volna szeretni :) végül én nem jöttem be neki, de nagyon jó barátok lettünk :) de nagyon jó tapasztalat volt...előtte is tudtam, hogy nem a külső a lényeg, mert sok szép lánynál volt esélyem átlagon felülieknél...de a belső miatt esélytelen volt a dolog...


az ember a test, az elme és a lélek hármasa, nem lehet csak a test felszínéből megállapítani, hogy megfelel e a személy számunkra :) mind3 oldalt meg kell ismerni valamilyen szinten :) ezért ismerkedek neten, ne befolyásoljon a külső :) előbb a lelki világát és a gondolkodás módját szeretném megismerni a kiszemeltnek :)


21F

2014. aug. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1 ez egy nagyon szép történet ;)


#3 hmmm ez elgondolkodtató.


#4 erre mondják, hogy a belsőd megszépít."az ember a test, az elme és a lélek hármasa" - ez nagyon szép gondolkodás mód!

2014. aug. 5. 12:15
 6/8 A kérdező kommentje:
Szívesen várom még a gondolataitokat!
2014. aug. 5. 12:22
 7/8 Shaddark válasza:

Azért a férfiak némelyikének van sármja is, egy fényképen ezt nem képezi le senki.

Lehet élete nagy szerelmét fogja valaki rossz hozáállással eldobni magától...

Én azt gondolom élőben kell találkozni ha szimpi a srác, aztán ha élőben is rondának látod akkor sajnos hanyagolnod kell. Mert ha hiszed ha nem, ha bejön neked mert olyan a kisugárzása, testbeszéde, stílusa... akkor szépnek fogod látni még akkor is ha más csúnyának :)

De egy képről semmi nem látszik, ahogy itt is írták vagy beállított képekkel operáló megjátszós pasikra, vagy öntelt és hiú majmokra találsz csak ha képeket nézegetsz.

2014. aug. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#3 értem én, hogy képet kell cserélni, csak kicsit furcsa, ha rögtön azzal kezdődik a beszélgetés, hogy képet cserélünk, mert akkor előítéletesnek tűnhet a másik, hogy rögtön képet akar aztán ha csalódik máris megy tovább, pedig nem is ismer.
2014. aug. 5. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!