Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha netes ismerkedé...

Mit tegyek, ha netes ismerkedésnél nem tetszik a pasi kép alapján? Küldjem el/ne írjak vissza/beszélgessek vele tovább?

Figyelt kérdés

Valahogy egyik sem tűnik jó megoldásnak. Mindig kihozzák, hogy rohadt felszínes r.ibanc vagyok. Ha elküldöm, akkor azonnal jön az ócsárolás (pedig nem bunkón teszem), ha pedig nem írok vissza, akkor meg jön először a könyörgés, hogy írjak, utána meg az ócsárolás.

Szívem szerint tovább beszélgetnék velük, mert barátságos vagyok, és szívesen beszélgetek akkor is, ha nem akarok párkapcsolatot az illetőtől. De ezért is le lettem hordva 1000x, merthogy hitegettem, meg kegyetlen módon betettem a "barátzónába".


Na, akkor mégis melyik a leghelyesebb módja a dolognak?


2014. jan. 4. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

"Mindig kihozzák, hogy rohadt felszínes r.ibanc vagyok."


Mert az vagy. Egyébként az őszinteség sosem árt. Mondd el neki, de lehetőleg ne úgy, hogy "fúj de ronda vagy", hanem pl. hogy nem az eseted.

2014. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
felszínes vagy amúgy nem tudom:D Tiltsd le:D
2014. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a te megoldásod a legjobb. Ismerkedésnél (főleg ne interneten keresztül) ne döntsék el a felek, hogy ők egyből párkapcsolatot akarnak. Ha én itt ismerkednék, akkor ilyen szándékkal közelednék.

Mond meg nekik, hogy nem tetszenek, de nagyon szívesen beszélgetsz velük továbbra is vagy lehet köztetek barátság. Ha nem érti meg a másik fél, akkor az már az ő baja.

2014. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 WheneverYouWant ***** válasza:
A leghelyesebb mód az őszinteség.. megmondod neki hogy külsőre nem jön be neked és így nincs értelme kapcsolatnak.
2014. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most egy ideje én is próbálkozom a neten. Ha egy lánynak nem tetszem, akkor sem kezdek el ócsárolni, anyázni stb. Egyszerűen elfogadom és kész.


Te pedig ne csinálj ebből lelkiismereti kérdést, légy őszinte és, ha ezek után parádézik a srác, akkor tojd le magasról! :)

2014. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok felszínes, de látom kár volt kiírni a kérdést, mert ez az oldal is tele van gyökérrel. Senkinek nem mondtam, hogy ronda, leírtam a kérdésben is, hogy nem nem bunkó módon teszem.

Attól senki sem lesz felszínes, hogy kell neki valamennyi testi vonzalom a partnere iránt, hogy párkapcsolatot kezdjen.

2014. jan. 4. 19:29
 7/8 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat meg köszönöm szépen! :)
2014. jan. 4. 19:30
 8/8 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy kép alapján nem lehet megítélni szerintem senkit. Más, ha találkozol valakivel, és más, ha képen látod. Egy nem túl jól sikerült képpel elküldhetsz olyat is, aki élőben tetszene, és egy jól sikerült képpel meg időt pazarolsz olyanra, akire amúgy feleslegesnek éreznéd. Én az egész képesdit hülyeségnek tartom. Szerintem az lenne a jó, ha beszélgetnél emberekkel, szánnál mindegyikre annyi időt, amennyit jól esik, és amikor valakivel szellemileg megvan a közös hullámhossz, azzal érdemes személyesen találkozni, akár kép nélkül is, mert az mindig csal. Szerintem sok kellemetlen alakot ki lehet szűrni azzal, ha beszélgetsz velük, és nem tudják IQ-ban tartani veled a lépést. Ez legalább annyi embert kiejt első körben, mintha kép alapján szelektálnál, viszont ez megbízható. Képet bármilyet küldhet bárki, de az egy húron pendülést nem tudja behazudni sehogy. Nyilván így is fogsz találkozni olyanokkal, akik nem fognak tetszeni, de szerintem az sokkal jobb, ha találkozol valakivel, aki esetleg nem néz ki úgy, amilyenről álmodoztál, viszont beszélgettek egy jót, és akár barátság is lehet belőle, mintha találkoznál valakivel aki .... szintén nem feltétlenül úgy néz ki, mint amit mutatott magáról, de jó eséllyel szar társaság is ráadásul. Elutasítanod persze ilyenkor is kell majd, de az sem mindegy, hogy utána lehülyéznek-e, vagy intelligens módon felfogják, és megértik, mert aki ide eljut, az már ugye nem a hüly.e fax kategória.
2014. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!