Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, nektek is nehéz olyan...

Fiúk, nektek is nehéz olyan lányt találni manapság, aki személyiségre is vonzó nem csak külsőre és képes is szeretni titeket őszintén meg hűséges is, nem ilyen félredugós, hűtlen típus?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
nem nehéz ilyen lányt találni, csak jó helyen kell keresni;)
2014. aug. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mondjuk úgy, hogy a társadalomhoz arányítva kicsi a számuk, persze vannak gócpontok ahol fel lehet őket lelni, de azt meg kell találni
2014. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyakori kérdéseken 10 lányból kb. 7-8 "félredugós, hűtlen típus". Itt is vannak normális lányok, de ha nem itt keresed az igazit, nagyobb eséllyel találsz magadhoz illőt. ;)
2014. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem nehéz itt több olyan lányt is találtam akinek a belseje megfogott :) csak túlságosan messze, meg volt akinek én nem jöttem be :) de ha nem is itt, egyszer máshol biztos megtalálom :) most kicsit amúgy is leálltam a kereséssel :)
2014. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Olyan lány sok van, aki külsőre bejön. Olyan lány, már kevesebb van, aki belsőre is bejön, mert általában nagyon sekélyesek. Olyan lány viszont aki még hűséges is... Na felér egy lehetetlen küldetéssel. Még olyanok is hűtlenek, akikről soha nem is gondoltam volna.


# 1:

Ha annyira okos vagy, akkor akár le is írhatnád, hogy mégis hol lehet ilyen lányokat találni?!

2014. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

# 3:

Ezen az oldalon, aki nem félredugós típus, ott más hibádzik általában. Beszélgettem már mindenfélével... Volt aki egyszerűen csúnya volt; volt olyan, aki önbizalomhiányos volt és rámakaszkodott; és persze voltak a ribizlik...

2014. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a szépség relatív :) én is ismertem meg olyat itt aki külsőre először nem volt annyira megnyerő...de amikor másodjára találkoztam vele sokkal szebbnek láttam :) a belső nagyon is megnyerő :) nagyon kedves aranyos szerethető lány! végül nem jöttünk össze, ő ma már boldog kapcsolatban él és ennek örülök is :) én keresek tovább, de akkor is jó érzéssel tölt el, hogy ő végre boldog...és jó barátságban vagyunk :) szerintem nem kell leírni előre az itteni lányokat...érhet még téged is meglepetés :)
2014. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű. Nehéz.


De, ha például társkeresőn egy árva kukkot sem írsz magadról, akkor nagy eséllyel nem is fogsz olyan jó, neked való társat találni. Csak olyat, akinek minden mindegy csak legyen valaki. Vagy csak olyat, ahol ő irányít/terelget mindenben.

Szerintem.

2014. aug. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hé lazítsatok! nyugi még nem haltak ki az ilyen lányok amúgy ha valaki nagyon bejön érdemes vele beszélgetni mert lehet hogy megváltozik a kedvedért! L
2014. aug. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!