Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, (13-14 évesek) nektek...

Csajok, (13-14 évesek) nektek bejönnek a "felnőttesebb" arcú srácok? 14/f

Figyelt kérdés

Tudom hogy hülyén fogalmaztam meg a kérdést de nem tudtam máshogy.


Sok korosztályom béli lány nem akar összejönni velem mert sokkal idősebbnek nézek ki 14 évesnél, legtöbbször 17-18 évesnek néznek de néztek már 19 évesnek is is.

És ahogy észrevettem a korosztályom béli lányok többségének (legalábbis azoknak akik nekem tetszenek) a kisfiús arcú "cukifiúk" jönnek be és hát én nagyon nem vagyok olyan.


Van itt olyan lány akinek bejönnek az ilyen "felnőttesebb" arcú fiúk? És szeretne e ismerkedni? Küldök képet is priviben ha kéritek :D



2014. aug. 7. 18:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mit sírsz? Mit nem adnék, ha idősebbnek látnának! 17 vagyok és 14 nek nézek ki. Férfiként egy lány se tekint rám, csak barátként, és mindegyiknek felnőttes arcú pasija van.
2014. szept. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Küldhetsz képet
2014. szept. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Kepet, kepet :)
2014. szept. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!