Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen szinte az összes...

Miért ilyen szinte az összes pasi vagy esetleg bennem lehet a hiba?

Figyelt kérdés

26 éves csinosnak mondott nő vagyok eddig 32 férfival ismerkedtem, próbálkoztam és mind sikertelenül.

Nagyon sokszor ismerkedtem aztán hirtelen eltűnt, volt amikor az első szex után tűnt el. Volt akivel elkezdődött a kapcsolat, aztán megcsalt vagy elhagyott.

Bennem van a hiba vagy a pasikban? Nagyon el vagyok keseredve, hogy nincs egy normális pasi sem.


2014. aug. 8. 16:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos.túl normális vagyok, minján siróoók
2014. aug. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez alapján hogy mondjuk meg? :) Amúgy van normális pasi, mégsem akar senki sem.
2014. aug. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz emberekkel hozott össze a sros.

Velem is volt már így.

25/F

2014. aug. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán túl naiv vagy, túl hamar kitárulkozol, elárulod a gyengepontodat, szeretethiányos vagy, túl hevesen keresed a párod. Nagyon sok a 32, nem is csak a szex, hanem az, hogy érzelmileg gyakorlatilag 32-szer elbántak veled. Egyáltalán nőként néznek rád, rendesen bánnak veled? Vagy csak kihasználják a jóhiszeműséged, és ostobának tartanak? Nem kell mindnek a kedvére tenni, inkább hagyd, hogy teperjenek érted egy kicsit.
2014. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%

relatíve normális pasi vagyok és engem eddig csak olyan lányok akartak akik külsőre szépek voltak, viszont belsőre nem olyanok mint amilyeneket kerestem...akkor kiben van a hiba? :D


nem a megfelelő személyekkel találkoztál eddig, de ne add fel! csak jobban válogasd meg a partnereket akikkel megpróbálod!

2014. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak normális pasik, de azok egy nőnek sem kellenek!
2014. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Az, hogy mi a normális egy teljesen relatív fogalom. Kifejtenéd számodra milyen elvárások vannak egy férfival szemben?
2014. aug. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7. Hűséges, okos, csendes, visszahúzódó, aranyos, külső terén inkább a 100 kg feletti mackos pasik jönnek be.
2014. aug. 8. 16:14
 9/18 anonim ***** válasza:

Bszzus, te sorszámozod őket?

Igen, benned van a hiba.

2014. aug. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem olyan az összes pasi, csak lehet pont rossz kapcsolatokba futsz bele :/

Én normálisnak tartom magam, hűséges vagyok, ha valakibe beleszeretek azt nagyon tudom szeretni, és mindig mindent megteszek hogy a kapcsolataim a legsimábban menjenek, ha úgy érzem hogy rosszul érzi magát a partnerem, próbálom vele megbeszélni mi a gond.

Egyszer mondtam az hogy jó ebből a kapcsolatból elég volt, mikor a nő már úgymond elég durván viselkedett a gyermekével, és akkor belegondoltam hogy én tőle nem akarok így semmit...

2014. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!