Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti, akik pici településen...

Ti, akik pici településen laktok, mit csináltok hétvégente? Hogy és hol ismerkedtek? Nem unjátok az ott lakást?

Figyelt kérdés
Nem kihalt a település? Van baráti körötök ott?
2014. aug. 8. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahol én lakom, itt papíron 350en laknak, ennek az egy ötöde valójában külföldön dolgozik, és a maradék legalább fele nyugdíjas vagy 30-on túl van. Szóval nem sok a fiatal, és nincs is hová eljárni a környező településeken sincs semmi, ha valamit akarunk be kell menni a városba, de egy bulinál már nehézkes a hazajutás a közlekedés miatt, mert ugye kocsival nem érdemes menni, ha iszik az ember... Szóval ilyen szempontból rossz, de a házibulik szerintem amúgy is sokkal jobbak, nincsenek idegen arcok, jobban elengedheted magad, nem kell hazamenni az éjszaka közepén stb... amúgy sokkal jobb, nyugisabb ilyen helyen élni, bár tény, hogy a lehetőségek a városban vannak :)

23/N

2014. aug. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 Én is ugyanebben a helyzetben vagyok :) Itt a korombeliek ezek a tipikus otthon ülő típusok, senki nem megy semerre, bulik néha vannak,hétvégente meg max beülsz a kocsmába és beszélgetsz pár résszeggel:)) ja és ha faludbeli pasit akarsz felszedni, akkor 10 pasi van kb és annak felének van barátnője a másik fele pedig rokonod..

19.L

2014. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a kocsmában ritkán vannak nagyobb bulik, oda többen jönnek, de ismerkedni itt sem nagyon lehet, mindenkit ismerek, mindenkiről tudok mindent, még csak a leszólítós módszer sem működik igazán a fiúk részéről sem. :D
2014. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Nálunk a kocsma is bezárt egy ideje, szóval abszolút semmi lehetőség..

Igaz, a fiatal srácok felének barátnője van, a másik felének meg okkal nincs, mert nem tudnak bánni a nőkkel. Szóval ördögi kör, ebből kiút ha új társaságba kezdünk el járni, új embereket megismerni és új lehetőségek adódnak :)

2014. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a falumból pl nincs is barátnőm, haverok se, egyszerűen nem értek velük szót, leragadnak a falusi gondolkodás szintjén, ami régen volt, és nem akarnak kitörni.

Most arra gondolok, hogy itt mifelénk kb szakmunkás a fiatalok 90%-a, most egy iskolázatlan ebmer is lehet jó meg szerethető, ilyenek, de jövőképe, karrierje tervei nincsenek, és emiatt nem is van közös témám velük. Kivéve a volt osztálytársak, mert velük jóba vagyok.

2014. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!