Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kozel egy eve probalom megtalá...

Kozel egy eve probalom megtalálni a szamomra ideális partnert, de eddig hiaba. Mit csinalhatok rosszul?

Figyelt kérdés
Amit tudni kell rólam, 19 eves meleg fiú vagyok. Volt kapcsolatom majdnem egy évvel ezelőtt de vege lett, a hatalmas tavolsag miatt. Akkor ereztem eloszor igazan szerelmet valaki iránt. Annak vege lett, szeretnek új kapcsolatot, de ez ugy nez ki nem fog megvalósulni, egyszeruen reménytelen. A kornyeken alig találok helyes srácokat, eddig csak olyanokkal ismerkedtem,akik egyaltalan nem az én ízlésem ha lehet igy fogalmazni. Mit csinaljak, hogyan találjam meg vegre az igazit? Itt Esztergomban es környékén nincsen senki.

2014. aug. 8. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
talán azért mert mindenki elhányja magát az ilyen kis buzáktól.
2014. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elnézésedet kell kérnem, nem írtam a kérdésemhez zárójelbe, hogy értelmifogyatékosok válasza nem érdekel
2014. aug. 8. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!