Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mekkora korkülönbség az...

Ameoland kérdése:

Mekkora korkülönbség az ideális egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az volt az elfogadott mindig is, ha a pasi idősebb a nőhöz képes legalább 2-4 évvel. De mi van, ha a nő javára van a korkülönbség?

Érdekes szituáció, egy 26 éves nő és egy 20 éves "srác" között. Én (a srác)a magam részéről mindig is az idősebbek társaságában voltam meg, a korosztályommal nehezebben jöttem ki.Ő (a nő) viszont inkább a hozzá képest idősebb pasikat preferálná, mégis tudom,hogy vonzódik hozzám. Valami van, méghozzá bő egy éve érezhetően,de mindenki tart. Mit gondoltok, működhet?



2014. júl. 25. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Anyám négy évvel idősebb apámnál. Harmincadik házassági évfordulójuk lesz az idén. Szerinted működik? :)
2014. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló én is lehettem volna, nälunk is ez a feállás csak nekik mär a 34. lesz :D

Amúgy eddig engem is a jóval idősebbek érdekeltek, de mostmár a fiatalabbak is szóba jöhetnek :)

29n

2014. júl. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Max. 10 év, szerintem.

Vannak ellenpéldák, de a legtöbbje nem működik hosszútávon.

2014. júl. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz hogyha a nő idősebb pár évvel, én pl most 19 vagyok és 15 éves sráccal járok, ami tök furin hangzik és szekálnak is miatta de marha jó vele. Meg mamámék között is négy év van a mamám javára, nagyon fiatalon ismerték meg egymást és most 60 éves házasok. A tesóm 28 a barátnője 36 éves, ők is együtt vannak már öt éve. Szóval szerintem simán működhet. :))
2014. júl. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0-akármennyi, amit mindketten jónak éreztek.
2014. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt már fiatalabb barátom, és nem éreztem a korkülönbséget..Ha mindketten vonzódtok egymáshoz, akkor szerintem érdemes belevágni..:)
2014. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!