Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csinaljak ha talalkozom a...

Mit csinaljak ha talalkozom a csaladjaval?

Figyelt kérdés

A lany akivel egyre jobban szeretjuk egymast elhivott egy programra ahol a csaladja tobbi resze is ott lesz. Kicsit izgulok meg nem voltam ilyen helyzetben. Hogy illik bemutatkozni? Az anyukajaval kezet fogjak ha bemutatkozunk egymasnak? Igazabol eleg tanacstalan vagyok ezert kivancsi vagyok nalatok hogy ment ez...

17/F


2014. aug. 9. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenkivel fogj kezet és mutatkozz be. Anyukájának puszit is lehet vagy a lánytesóinak, ha vannak. Ha a lakásukra mész, a család nő tagjainak egy szál virágot nyugodtan vihetsz. De ha strandra vagy ilyen helyre, akkor nem kell, mert csak nyűg lesz.
2014. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom így nincs,de legyél tisztelettudó,kézfogás a anyjával enyhén döntsed be a hátad,hogy lássan közvetlen vagy,beszélgess vele kérdezz tőle sok mindent,de persze nem csak a anyjától.
2014. aug. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj nyílt lenni. Kérdezzél, de ne nagyon sokat, inkább a szülők fognak kérdezősködni rólad, hogy megtudják, hogy milyen vagy.
2014. aug. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!