Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » ENTP, INTP, INFJ lányok,...

ENTP, INTP, INFJ lányok, szeretnétek ismerkedni? 21/F

Figyelt kérdés
[link]
2014. aug. 9. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
INFP srác vagyok és egy INFJ lánnyal tökéletes az összhang jelenleg még csak neten. :D
2014. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én injf vagyok.. :D
2014. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Én ENTJ vagyok :)
2014. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Tregereth ***** válasza:

Engem is foglalkoztat az MBTI rendszere, de már magát a típust sem tartom ilyen szinten mérvadónak az emberi kapcsolatokra nézve, nemhogy egy ilyen egyszerű kis teszt eredményét (tíz emberből hetet lazán félresorol, ahogy én tapasztalom).

Te amúgy mi vagy?

2014. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én sem tartom mérvadónak, de ha csak egy kicsit is hasznos az eredmény amit ad, akkor már sokat meg lehet tudni az adott személyről. Az pedig evidens, hogy sokat elárul az adott személyről, hiszen pontosan olyan kérdések szerepelnek egy ilyen tesztben, amit én magam is feltennék ismerkedéskor.


Lehet, hogy ez a kritérium kiszűr néhány olyan embert is, akivel egyébként jól kijönnénk, viszont a többi között jobb eséllyel lehet érdekeseket találni.


ÉN ENTP vagyok, de sok INTP jellemzőm is van.

2014. aug. 9. 19:20
 6/14 anonim ***** válasza:

ENFP

Ez de cuki. ^^ Szinte sértő egy-két rész... De tényleg ilyesmi vagyok. 0.0

2014. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Tregereth ***** válasza:
Szerintem az ezekre a kérdésekre adott válaszokból max. azt lehet leszűrni, hogy XY hogyan látja magát - ami sokszor köszönőviszonyban sincs a külső szemlélők általános véleményével - vagy hogy milyen szeretne lenni. Ezért sem vagyok híve az ilyen stílusú ismerkedésnek, szeretem levonni a saját következtetéseimet. Ezen kívül tudd, hogy még ha helyesen is kategorizálják magukat az itteni válaszolók, egyénenként nagyon eltérő lehet a preferenciák(betűk) megnyilvánulásának a módja, ahogyan az adott típusra jellemző tulajdonságok erőssége is. Mindezzel csak annyit akarok mondani, hogy a helyedben max. elkísérletezgetnék komolytalanul az ilyesfajta ismerkedéssel, ettől függetlenül persze akár be is válhat.
2014. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Engem érdekel, hogy valaki hogyan látja magát. Én is szeretem levonni a saját következtetéseimet, viszont ez egy lassú és időigényes folyamat tud lenni. Így bár kritikusan, de azért próbálok alapozni a másik által elmondottakra.
2014. aug. 9. 19:53
 9/14 Tregereth ***** válasza:
Hát, ha leginkább a türelem hiányzik belőled, akkor csak annyit tudok mondani, hogy az alapos (értsd: egy reális alapokon nyugvó kapcsolat kialakításához elég mély) ismeretség _szerintem_ szükségszerűen lassú és időigényes folyamat. Szar az élet, de ez van :D
2014. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez egyértelmű. Akivel szívesen vagyok együtt, arra rá is szánom ezt az időt :)
2014. aug. 9. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!