Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek humorral érdemes...

Szerintetek humorral érdemes csajozni/ismerkedni?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem hogy igen..2 lány kb ugyan az az eset :

Annyi történik ilyenkor hogy éppen hogy megismerkedünk és utána humorosra veszem a figurát.. mondok pár poént és ha látom hogy vevő rá akkor folytatom.. és rengeteget nevettünk meg nevetettem a csajt.. meg is kedveltem minden..De aztán komolyan is beszélgettem vele hogy lássa hogy tudok komoly is lenni..És mind a két lánynál az volt hogy amikor már kezdtem azt érezni hogy közeledünk egymáshoz kezd ő is nagyon megkedvelni akkor hirtelen vége mindennek.. Nem is ír meg ha írok sem szívesen beszélgetnek velem..Pedig 1 rossz szót nem szólok sosem és mégis egyik napról a másikra vége mindennek..Ez mitől lehet ? Nem szabad humorosnak lenni ? ( itt leszögezném hogy nem igénytelen bunkó poénok)



2014. aug. 10. 00:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem...nem szabad humorosnak lenni -.-


Am valszeg nem jössz be nekik. Lehet a poénjaidat is csak te gondolod humorosnak, ők meg csak illedelmesen nevetgélnek, de lehet rohadt fárasztó vagy.

2014. aug. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Marc Bolan ***** válasza:
Szerintem érdemes. Mindenképp csak pluszt ad.
2014. aug. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy éppen a felfogásod nem tetszik nekik, vagy nem tudom. De mindenképpen add önmagad, ha te úgy érzed jól magad, hogy humorizálsz, hát tedd, viszont más kedvéért ne változz meg. Van nőből elég.
2014. aug. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
vagy csak haverkodni akartak és a komoly társalgás már sok(k) nekik
2014. aug. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Humorral is érdemes lehet, de én inkább Gizivel javasolnám.
2014. aug. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
első: nem hiszem, mert fb-n is ha beszélünk mindig írnak rengeteg nevetős szmájlit meg minden ha csak udvariasságból csinálná írna egy szmájlit oszt kész.. ( jó ez most nagyon gyerekesnek hangzik de szerintem van benne valami) de nem is erre alapozom hanem amikor személyesen talizunk akkor nem "kényszer nevetés" hanem hangos hosszú kacagás szokott lenni..
2014. aug. 10. 00:51
 7/15 A kérdező kommentje:
ez a két lány ez külön külön eset pár hónapos csúszással.. csak nagyon egyforma és nem tudom hogy mitől lehet
2014. aug. 10. 00:52
 8/15 anonim válasza:
Sajnos kívülállóként nem látunk a lányok fejébe, kérdezd meg udvariasan, mi az eltávolodás oka, ha elég gerincesek, akkor az igazat mondják, ha nem akkor meg füllentenek valamit...
2014. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
egyiktől egyszer megkérdeztem és mondogatta hogy semmi semmi.. aztán nem beszéltünk vagy 2 hétig és rámart hogy beszéljük meg írjak neki majd este.. írok neki és semmi.. biztos meggondolta magát..
2014. aug. 10. 21:37
 10/15 anonim ***** válasza:
Siman a lagyagyu lanyok manapsag nemvagjak h mitol jo pasi egy jo pasi..:d ez ellen semmit nem lehet tenni probalkozz masnal mashogy gyakorlat teszi a mestert.
2014. aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!