Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Facebook-on lehet "komolyan",...

Facebook-on lehet "komolyan", vicc nélkül ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ott mindenféle klub van. Hiperaktívak klubja, menőzzünk, pörögjünk, beszédesek klubja.


Csak pont ezeknek az ellentettje nincs. Ha csinálnék ilyen klubot: otthonülős, csendes, visszahúzódó, nem lépne be senki, lehet, hogy vannak ott olyanok, csak nem merik felvállalni, mert kinevetik a többiek.


Ha ott senki se magát adja, akkor hogy lehet ott ismerkedni?



2014. aug. 10. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom fiú vagy.
2014. aug. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Melegek, leszbikusok klubja mégis van ott. Csak ilyenbe nem lépnek be, nem igaz, hogy nincs itt ilyen ember, hogy csendes, visszahúzódó, otthonülős.


Mindenki csak pörög, menőzik.

2014. aug. 10. 16:59
 3/9 anonim ***** válasza:
... és meleg? Bocsi, de most nem értem a problémádat.
2014. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én még nem próbáltam ott ismerkedni és egy ilyen csoportokban sem voltam még bent, tehát nem tudom.

Ha lenne az az általad említett csoport, akkor még ki is sülhetne belőle valami. Ha jobban belegondolok, én belépnék, mert úgyis engem jellemezne a csoport neve, de nem ismerkedés céljából, hanem, hogy megnézzem milyen a hozzám hasonló emberek élete. De az ismerkedést sem zárnám ki, ha találnék rendes embert. :)

2014. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kurtz Bickle ***** válasza:
Mégis miért lenne nevetséges egy ilyen személyiségű ember? Tele van az az oldal kínosabb meg kínosabb alakokkal, azt hiszed, majd bárki is amiatt fog kinevetni, mert introvertált vagy?
2014. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet ismerkedni ha úgy állsz hozzá. Ez a klub jó ötlet szerintem csináld meg. Sok ilyen ember van akik nem járnak el buli helyekre nekik ott lenne az klub és tudnának nyugodtan ismerkedni ők is. Szerintem egy próbát megérne veszteni valód nincs. Ha meg odamennek trollkodni el kell őket hajtani a pitcsh@'ba. De ha nem jönne össze akkor te legalább meg próbáltad még mindig jobb mint ha semmit nem teszel és csak nyavalyogsz.
2014. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia ! Bejelolhetsz engem én is ilyen vagyok. A nevemet elküldöm priviben
2014. aug. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy az interneten sem lehet olyan klubot találni, facebook-on kívül, hogy introvertáltak klubja.


Facebook-on van ugyan, de az külföldieknek való. Meg az okosító, motivációs jellegű. Olyan kellene, ahol lehet beszélgetni, ismerkedni.

2014. aug. 10. 19:37
 9/9 A kérdező kommentje:
Ebből látszik, hogy az nagyobb szégyen és gond, mintha valaki leszbikus, homokos, néger, stb... lenne.
2014. aug. 10. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!