Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedtél meg az...

Hogyan ismerkedtél meg az első barátnőddel/barátoddal?

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehánytam egy buliban.
2014. aug. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A legelsővel szakközépben.

A másodikkal ami már nem suliban volt amire te is keresed a választ gondolom... vele egy vendéglőben.

2014. aug. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vendéglőben hogy? Te is lehánytad mint az első? :D
2014. aug. 10. 19:38
 4/11 anonim ***** válasza:
neten, de kár volt.. :D
2014. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

iwiw :DD


Ő az első, 5 éve együtt vagyunk és már jegyesek. :)

2014. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az ovis-szerelmeket bele lehet szamolni? :D Ha ezt felre tesszük, akkor az interneten, mert akkoriban meg nem mertem elöben megszolitani a csajokat, de most mar igen.


Manapsag azonban mindenkinek azt ajanlom, hogy hagyja a netes ismerkedest. Sokkal nagyobb elmeny, ha megszolitasz egy csajt mondjuk egy megalloban es megadja a szamat, mintha felveszed FB-re a Chat.hu-rol es talalkoztok...

2014. aug. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Betegen feküdtem a koliban, és unatkoztam, ezért felregisztráltam chat.hu-ra. Jó poénnak tűnt, szobatársam megrögzött chates volt, én viszont nem, de akkor unalomtól vezérelve ráadtam a fejem. Akkor botlottam az első páromba. 2 évet húztunk le együtt, de olyan vacakolós kapcsolatom azóta sem volt hála a jó égnek! :D 24L
2014. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Nem!! te hülye! :)


Ő volt a felszolgáló lány.

2014. aug. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

neten sajnos.

azt ajánlom h ne ismerkedj neten, nem olyan mint élőbe és érhetnek nagy csalódások az illetővel kapcsolatba :D ;D neten ismerkedtünk meg kép alapján nagyon helyesnek tűnt meg ahogy beszélgettünk kedves volt meg minden. de mikor élőbe taliztunk hát nagyon nem olyan volt mint képen:d nálam szinte alacsonyabb aránytalan és igencsak visszataszító testalkatú. a belsőjéről meg ne is beszéljünk. undorító, lekezelő kb. úgy viselkedett velem mint egy riherongyal.. jah és hazudozott, szó szerint egy szava s volt igaz abból amit neten mondott meg beszéltünk. és ami a legszomorúbb h miatta elszalasztottam egy tényleg nagyon rendes pasit aki jól is nézett ki, pont az esetem, kedves, őszinte és őt személyesen is ismertem mivel haverok voltunk.. de ő többet akart csak későn jöttem rá és ez a kamu gyerek miatt elszalasztottam.

18/L :*

2014. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9-esnek igaza van.

Én ugyan 10 évvel idősebb vagyok de az más kérdés.


Semmiképpen ne ragadj le a netnél, a sok sok negatívum a "nemleges" olykor le sem sz**arlak típusú válasz nagyon leromboló lehet. Ami befolyásolhatja később azt, hogy milyennek látod magad.

2014. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!