Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves hölgyek/lányok/asszonyo...

Kedves hölgyek/lányok/asszonyok! Eláruljátok nekem nálatok hogyan jön a szerelem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval én egy 16 éves fiú vagyok, akinek volt eddig 2 barátnője, de egyikkel sem úgy, hogy meg voltunk őrülve egymásért. Bizalmatlan vagyok, mert eddig egy igazi, az első szerelmem volt, ami viszonzatlan volt 2 éve, és lassan elmúlt. Szóval nálatok is úgy van, hogy nem tudtok másra gondolni, meg stb? Kérlek titeket áruljátok el nekem, mert nagyon érdekel :) köszönöm

2014. aug. 10. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
úgy, hogy egy kicseszett szenvedés az egész
2014. aug. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jól van, én értelmes választ vártam, nem pedig ebben szerencsétlen egyedeket
2014. aug. 10. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen így van, én odavagyok a páromért, már 3 éve.

20L

2014. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy jön? Hát azt ki tudja... :) Nem tudom megfogalmazni, hogy hogy jön, egyszerűen csak érzed. Elkezd vonzani a másik lénye, vele akarsz lenni, hozzá akarsz érni, hozzá akarsz bújni (bár ez attól függ, hogy ki milyen alkat, én speciel ilyen vagyok), ha rá gondolsz elönt a melegség, stb.

És igen, én se tudok másra gondolni.


Eddig úgy igazán egyetlen egyszer voltam szerelmes, amin teljesen még nem tettem túl magam és szerintem igazából nem is fogom, mert viszonzatlan. Szóval egy kicsit szerintem mindig is meg fogja dobogtatni a szívem a jövőben, ha meglátom.


Úgyhogy tényleg tud nagyon fájdalmas és szenvedéssel teli lenni, ha így jár az ember. Viszont tudom, hogy ennek a tökéletes ellentéte is lehet, ha viszonzott - bár tapasztalni ez utóbbit sajnos még nem tapasztaltam. :)


Lehet, hogy rosszul látom, mert még fiatal vagyok, de nekem jelenleg ez a véleményem.

18/L

2014. aug. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!