Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet értelmes emberekkel...

Lehet értelmes emberekkel ismerkedni Love.hu-n?

Figyelt kérdés

Érdemes egyáltalán regisztrálni?

Egyik barátnőm mesélte, hogy neki normálisan ki van töltve az adatlapja, be van jelölve, hogy hetero és hogy nem szexkapcsolatot keres... mégis állandóan szinte csak a leszbikusok, vagy a teljesen elvetemült, beteg állatok találják meg. Gondolom persze csomóan csak bepróbálkoznak, hogy kb mindenkinek elküldik ugyanazt az üzenetet.


Szóval van valaki, akinek pozitív tapasztalata is van ezzel az oldallal kapcsolatban?

Vagy esetleg ajánlanátok hasonló oldalt?

22L


2014. aug. 11. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem érdemes


Ha nagyvárosban élsz akkor inkább személyesen ismerkedj.


Pl. Pécsen, miskolcon, szegeden stb.


Valami kulturális eseményen. Szinház, mini fesztivál.

2014. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Saját tapasztalatból mondom, hogy teljesen felesleges az ilyen oldalakon ismerkedni. Nagy ritkán lehet találni egy-egy normális, értelmes embert, de általában a fiúk/férfiak kanosak és perverzek, a lányok/nők pedig r*bancok... Így én nem is ajánlanék másik oldalt, én már megjöttem belőlük és inkább személyesen ismerkedem, ha tehetem :)


20F

2014. aug. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezt részesíteném előnyben...ebben jobban hiszek.

csak már lassan nincs kedvem különféle helyekre menni, mint pl szórakozóhely ilyesmi, mert annyi a negatív tapasztalat.. de lehet csak rossz helyen voltam..

Amúgy Bp.. Tudom, millió lehetőség..

2014. aug. 11. 18:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok...

Ha adsz egy esélyyt ismerkedhetnénk, írj rám


25/F

2014. aug. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan én fiú vagyok de azt mondom hogy nem. Én azt tapasztaltam hogy a lányok önbizalom növelésnek használják az ilyen oldalakat. Élvezik a sok levelet meg lájkot meg ilyeneket amiket az ilyen oldalakon küldeni lehet. Hallottam én is hogy a pasik sok nőnek ugyanazt a sablon levelet küldik és remélik hogy legalább pár válasz érkezik. Valóban sok a perverz állat közöttünk. De nem mindenki. Én pl csak olyannak írtam levelet aki tettszik. De semmi reakció.
2014. aug. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!