Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek sincs akkora...

Szerintetek sincs akkora sikere azoknak a pasiknak a csajoknál akik túlzottan túlzottan odafigyelnek rájuk és kedvesek velük, hanem inkább a kissé bunkóknak, akik kicsit ki is használják őket, legalábbis szerintem így van, nem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen ïgy van
2014. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
most probald meg ezt elhadarni a tukor elott egylevegovel es maris kesz a koloi kerdes
2014. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Hulye phicsak ezek nem erdeklik oket a normalis kedves torodo sracok...
2014. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De ezeknek a barátnőik is ilyenek csomószor, nem csak a csávó de a csaj is idiótaként viselkedik a másikkal - már kapcsolaton belül. Megtalálják egymást a hasonló emberek.
2014. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#5


Szerintem akkor már inkább az első a szimpatikusabb, ha csak a végletekből lehetne választani.

2014. aug. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 AdWise ***** válasza:
#6 De miért kellene a végletekbe esni, amikor van középút is? :)
2014. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, úgy kell viselkedni, mint amilyen alapból vagy. Felesleges megjátszani magad, hogy te milyen végtelenül kedves fiú vagy, a csaj úgyis megérzi, hogy valami nem stimmel. A "túlzott odafigyelés" meg gondolom azt jelenti, hogy folyamatosan nyáladzol rá és a fenekében vagy, az meg kinek kell?
2014. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7


Nem kell, csak a "de még így is férfiasabb viselkedés" kijelentésre írtam, ha csak ez a kettő lenne, akkor már inkább legyen "túlzottan kedves" mint bunkó - szerintem utóbbi kicsit sem férfias viselkedés. (Ha csak kicsit bunkó az sem.)


Mondjuk én a középútból is azt kedvelem, akinél egy kicsit inkább a "túl kedves" felé billen a mérleg.

2014. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a "túl kedves"-t is lehet többféleképpen értelmezni. Nézőpont, ízlés kérdése. Ezt adott helyzetekből lehet leszűrni, hogy kinek mi a normális, és mi megy túl a célon úgy, hogy már "túlzottan kedvessé" válik. Ami valakinek normális, az másnak már túl kedves, - így is lehet fogalmazni. Tehát nincsen egységes mérce, a határok eltérőek.
2014. aug. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha már túlzottan kedvesek az sztem kicsit idegesítő de az se jó ha kihasználnak
2014. aug. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!