Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Igaz vagy hamis? Higyjek...

Igaz vagy hamis? Higyjek neki, vagy felejtős?

Figyelt kérdés

Kìvülàllòkènt mindig okosabb vagyok,de most sajnos èn vàltam döntèskèptelennè...

Januàr 11-èn megismerkedtem valakivel.Minden nap levelezünk,de azòta nem talàlkoztunk...700 km-re lakik tőlem,amit igen,soknak talàlok,de 3 hònap alatt nem kellett volna viszont làtnunk egymàst ha a dolgok amiket ìr valòsak?

Àllìtòlag totàl belèm tudna szeretni,csak fèl,ha ùjra làt "200%-osan belèmszeret",èn meg ùgy sem mennèk hozzà felesègül,ès nem költöznèk oda,ezèrt jobb ha el sem jön,òvva magàt a csalòdàstòl...de azèrt nem akar teljesen elveszìteni,ezèrt "maradjunk kontaktban"...


Szerintetek?



#hazugság #foglalt #Fèrevezet
2014. ápr. 20. 21:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2014. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ja, még annyit hozzáfűznék, hogy akár csak szórakozik veled,

akár fél az elköteleződéstől, neked semmiképp sem osztottak jó lapokat.

Ideje továbblépni.

2014. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Valòszìnűleg van valakije,igaz?
2014. ápr. 20. 21:51
 4/20 anonim ***** válasza:

Felejtős. Én is mentem már többszáz kilómétert csak 5 percért, hogy találkozzak valakivel személyesen. Mert menni akartam! Szóval aki valamit meg akar oldani, az

megoldja. Innentől kezdve csak igérgetés és vakítás.

2014. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Akkor ne ìrjak vissza?Mert ha mondom neku,hogy frlejtsük egymàst el,könyörög...
2014. ápr. 20. 21:53
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem tudni, de esélyes.

Meg annyi lelkileg elmaradott ember van, aki képtelen a valódi kapcsolatra, csak a netes kommunikáción keresztül, hogy ha ez a verzió áll fönn, az sem szerencsés.

Annyi bizonyos, hogy az, akit őbenne elképzelsz, nem létezik, vagy legalábbis nem ő az.

Mert ha nincs is kapcsolata, gondolom, nem egy tehetetlen hülyét képzelsz el magad mellé.

2014. ápr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Akkor ne ìrjak vissza?Mert ha mondom neku,hogy frlejtsük egymàst el,könyörög...
2014. ápr. 20. 21:57
 8/20 A kérdező kommentje:
Hàt,igen...ìgy pedig elèg tehetetlen hülyènek tűnik,ugye?De èn is,hogy bevettem...
2014. ápr. 20. 21:59
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem, ne aggódj, ilyen megeshet, az ember nem tud mindig észnél lenni. Kívülről azért könnyű okosnak lenni, mert mi így hirtelen a jelen szitut látjuk, te pedig lépésről-lépésre sodródtál bele, gondolom, ígérgetésekkel, meg hasonlókkal csalogatva.

Mondjuk első hónap után 700 km távolságnál, azt mondaná az ember, jó oké, egy hónap belefér, az még ésszerű. és utána telnek a napok, és észre se veszed, de a 3 hónap, és még kilátásban sincs semmi, sőt tiltakozik az illető, hát ez már tényleg a gáz kategória.

Magadat ne bántsd, mindenkit hülyítettek legalább egyszer-kétszer életében így vagy úgy.

2014. ápr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hàt...ès az a szomorù,hogy èn mèg terveztem is vele fejben,mert azt hittem ez egy szerelem első làtàsra talàlkozàs...Àlmodoztam...:-)
2014. ápr. 20. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!