Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Help nekem! Tiszta ideg...

Help nekem! Tiszta ideg vagyok napok óta, szerintetek van bármi esélyem? Vagy érdeklem valamennyire?

Figyelt kérdés

Nos, megismerkedtem egy 37 eves taggal egy szorakozohelyen, en 20 vagyok. Egesz este tancoltunk, reggel elkisert, és elkérte a számom. nem keresett, masnap is elmentem, de nem volt ott, aztan gondoltam megpróbalom megegyszer(szombat), ott volt.. megemlitette hogy hol lesz kedden, oda is utana mentem. talalkoztunk, egyutt aludtunk de nem tortent semmi.


Ra egy hetre hivott fel, addig nem tudtam rola semmit (a telefonszamat meg mindig nem adta meg.) utana elvitt strandolni, és vegre megadta a szamat. Eleg szorgosan feszbukrol irogat, mar reggel, megemlitem neki h kb ekkor és ekkor leszek, pontban akkor ir. nem tudom mit gondol..


2014. aug. 12. 21:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

az nem jelent semmit hogy facebookon irogat. Egy 37 éves férfi valószínüleg nem akar semmi komolyat egy 20 éves csajtól főleg ha az élete is ilyen komolytalan hogy folyton bulizik.de mivel mindenhova utána mész (?) nyilván ezt ő is észrevette hogy ennyire rajongsz érte és ki is fogja használni. ebben a korban a pasik kapkodnak a fiatal csajok után akik ennyire hagyják magukat megbolondítani. föleg ha már családjuk is van és onnan próbálnak elszakadni néha. én a helyedbe nem élném ebbe bele magam!


32N

2014. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Mokledor válasza:
Ja ha meg férfiről van szó ne habozz haggyad mert csak kihasznál :\
2014. aug. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Osszejott a dolog.. en allandoan utaztam, o pedig mindig irogatott.. teljesen bedilizett, mert nem erdekelt mar annyira tapadt ram a vegen. Tehat nem erte meg a fellangolasom. Csak gondoltam megosztom.
2015. jan. 21. 11:36
 14/14 anonim ***** válasza:
mert másba vagy szerelmes :D "gondoltam szólok"
2015. jan. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!