Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért baj az, hogyha a fiatal,...

Miért baj az, hogyha a fiatal, szép, szingli lányok pasiznak?

Figyelt kérdés
mi a baj azzal, hogyha ezek a lányok eljárnak bulizni és ismerkednek, csókolóznak, akár le is fekszenek valakivel? miért baj az, hogyha már több pasival is volt dolguk? nem csalnak meg senkit ezzel, mivel éppen nincs állandó barátjuk...
2014. aug. 14. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Elmondom én miért, azért mert nem vagyok azok között a pasik között akikkel csinálják, hát ezért. :)
2014. aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem nyugodtan, de nem vagyok az egy éjszakások híve.
2014. aug. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs vele, legyetek minél többen. ;)
2014. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én sem értem miért baj. talán mert erkölcstelen, és nem túl civilizált, nem ez a példa az, amit követni kellene. csak tippelgetek. szerintem rendben van, mindenkinek lehet ilyen időszaka.
2014. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha neked ez nem okoz erkölcsi konfliktust, akkor tedd ezt, ha ehhez van kedved, ez esik neked jól. Én nem lennék erre képes, pont ezért nem akarok ítélkezni feletted.
2014. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
6-os: A k***@ az, aki pénzért vagy valamilyen előnyért fekszik le egy férfival.
2014. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6-os: Ez a legpofátlanabb kettős mérce, amivel eddig találkoztam. Nektek a csajozás érdem, egy csajnak a pasizás szégyenteljes dolog? Aztak***@ mindenit.
2014. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mindig is egy nőért voltam oda akit éppen szerettem, sosem feküdtem le kedvemért senki mással, sem csak orrba szájba a szexért... a srácok sem jobbak akik összefeküdnek mindenkivel
2014. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!