Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ennyire gáz a helyzet a...

Ennyire gáz a helyzet a Férfi/nő aránnyal a fiatalok körében?

Figyelt kérdés

Egyre többet olvasni itt is, hogy rengeteg a magányos srác, és egyszerűen alig van magányos lány.

Most nemfeltétlen csak az igényekről beszélek, sokkal inkább a számokról.

Magam is tapasztalom, hogy strandokon nagyon kevés az ilyen 15-30 közötti nő. Akik vannak meg pasikkal vannak. Míg ha megfordítjuk 15-30 év közötti férfi rengeteg mászkál általában "falkában" XD ugy hogy mind szingli, és csajokat keresnének...De szórakozóhelyeken is ez a helyzet.

Hatalmas férfitöbblet van...

Miért van ez!?



2013. júl. 26. 18:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Rengeteg magányos lány van..
2013. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
3%
ez nem igaz, tudományosan kimutatták, hogy dupla annyi nő él budapesten, mint férfi... és a férfiat fogynak, előbb utóbb ki fognak halni... ez tény!
2013. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nem országos amit írták, itt több a nő
2013. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Thom12 ***** válasza:
37%

Nekem az a tapasztalatom, 2-3 lány mászkál 1 pasival.

Miután eldönthetetlen, hogy kik, kinek a kije és megveretni sem akarom magam, leteszek az udvarlási szándékomról.

2013. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

hát nemtudom....erre felénk más a helyzet...

azt tudom hogy 60 év felet magasan nőtöbblet van, viszont fiatalabb korosztályokban több a férfi.

2013. júl. 26. 18:31
 6/17 Bummer ***** válasza:
Ez csak pszichológia. Ha valakinek hosszú ideje nincs kapcsolata, vagy hosszú ideje nem is randizott, flörtölt, akkor úgy érzi, hogy "elvesztette a fonalat". A társadalmi attitűdök miatt a nők nagy része nem "kapkod és vadászik" a pasikra, csak él, mivel tudja, hogy bárkiből válogathat, minden lépésére jut egy ismerkedő az élete minden területén. A "körön kívülre" került férfiak pedig már nem azt veszik észre, hogy lépten nyomon van nő körülötte, csak oda kéne figyelnie és oda kéne mennie, hanem, hogy itt is egy pár, ott is egy pár, mindenhol pasi sehol egy női csorda, stb.
2013. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Pedig több a nő...
2013. júl. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Azt tudom leírni, amit a saját környezetemben tapasztalok, így a habzó szájú neáltalánosíccsá'-féle kommenteknek ezennel elejét veszem, mert ez nem az.

Szóval ahogy én látom, sokkal több a magányos lány, mint fiú - viszont a lányok jobban elvannak magukban, a srácoknak viszont egyre inkább szokásukká válik hisztizni, ha egy darabig egyedül maradnak. Ezért tűnhet úgy, hogy többen vannak.

2013. júl. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%

2# kihalnak a férfiak??? xD

Pont egy ilyen könyvet olvasok, lehet hogy nem csak én?:)


A probléma ott van, hogy a pasik jobban mennek a külsőre, emiatt a szép lánykákat elkapkodják és a többi lánynak elmegy a kedve az egésztől..

2013. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 ASOT ***** válasza:
83%

Persze több a nő ez így is van! De az a nagy eltérés 50 felettieknél van....


De ezzel ellentétben sokan bújócskát játszanak otthon ülnek és várják a csodát h mikor talál rájuk a fehér herceg.

2013. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!