Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért viselkedett igy? Többi...

Miért viselkedett igy? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Nemrégiben randiztam egy sráccal,hegyi túrázás kerete között egy baráti társasággal.Amikor először meglátott nagyon kedvesen fogadott,de végig nagyon zárkózottan viselkedett,semmit nem kérdezett tőlem,amikor pedig én kérdeztem valamit tőle,egy két mondattal lerázott.Amikor egy tájrészre rámondtam,hogy milyen szép,azt vágta rá,hogy persze hogy szép.Olyan domináns volt a viselkedése.A barátnőm azt modnta,hogy ő nem ilyennek ismerte eddig,egy teljesen más arcát mutatta a jelenlétemben,mert emigy nagyon nyiott és kommunikativ tipus.Hazafelé beültünk meginni valamit,erre elővett egy dobozt amiben süti volt,a társaságból megkérdezte valaki hogy ki sütütte,erre rávágta hogy az eggyik nőm készitette.A barátaitól nagyon kedvesen búcsúzott,tőlem pedig komolyan.Még akkor is ha nem voltam neki szimpatikus nem ejthetett volna meg egy haveri társalgást?
2014. aug. 14. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha neked valaki nem szimpi , akkor beszélgetsz vele? Nem! Na ő sem tette.
2014. aug. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában a nők is így viselkednek azzal, akik számukra nem vonzóak.
2014. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megsem próbált megismerni,semmi sértőt nem mondtam neki.
2014. aug. 14. 19:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem sem próbálnak megismerni a lányok. :/
2014. aug. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!