Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ír egy lány baráti...

Miért ír egy lány baráti beszélgetéskor is úgy, mintha kapcsolatban lennénk?

Figyelt kérdés
Tehát gyerekes vicceket is szeret felhozni, kihasználja, ha valami poénos, figyel a véleményedre, mondataidra, érdeklődik a napomról, mit tervezek holnap meg ilyenek (szóval remélem értitek). Már csak néhány szívecske kéne és tényleg az lenne. :D

2014. aug. 14. 23:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vagy csak havernak tekint? Én is szoktam ilyeneket írni a barátaimnak.....
2014. aug. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak azért fura, mert régebben bepróbálkoztam nála, de semmi komolyra nem jutottam és azóta van másik barátnőm. Ez közre játszhat, mármint a múltbeli érzelmei feltámadtak?
2014. aug. 14. 23:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk a barátod? Erre abból következtetek hogy "baráti beszélgetéskor".
2014. aug. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
és ebben mi van, ami egy barátságba ne férne bele?
2014. aug. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak meglep, hogy ennyire nyitott, pedig élőbe alig ismerjük egymást. Ő is gyakran mesél és van hogy keres, főleg esténként.
2014. aug. 14. 23:55
 6/13 anonim ***** válasza:
2-esnek igaza van
2014. aug. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*1-esnek (késő van)
2014. aug. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az hogy érdeklődik,hogy milyen napod volt,mi lesz a terved holnapra pusztán csak udvariasság és hogy legyen valami téma.

Vicceket szeret felhozni...valószínüleg ő ilyen.Szereti a vicceket,ilyen gyerekes fajta.

Hogy figyel a véleményedre ez nem furcsa..minden rendes,udvarias ember figyel a másikra,érdekli a véleménye.

Ne lepődj meg ha szívecskék is a képbe kerülnek..a lányok általában pusztán kedvességből is küldenek szívecskéket,vagy mondanak valamit amit amúgy nem szoktak.

2014. aug. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha elküldenék egy üzenetrészletet odaírva pár szívecskével, lehet, hogy nem tudnátok eldönteni, hogy ez most mi. :)
2014. aug. 15. 00:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Pusztán barátságból is küldhetnek szívecskét...nem kell figyelembe venni és kész :)
2014. aug. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!