Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon vonzó külsővel megáldot...

Nagyon vonzó külsővel megáldott Lányok! Vissza szoktatok élni a testi adottságaitokkal és azzal, hogy sok srácnak bejöttök?

Figyelt kérdés
(persze, relatív kinek mi a vonzó, de általánosságban el lehet mondani, hogy sportos, vékony test egy szép, bájos arccal.)

2014. aug. 14. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz visszaélés alatt?
2014. aug. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kihasználjátok a fiúkat, kacérkodtok vele, elhúzzátok előtte a mézesmadzagot, hogy lépjen és ezzel növeljétek az önbizalmatok majd pofára ejtitek, ilyesmire.
2014. aug. 14. 22:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Visszaélnek vele Jaguar! :D Bőszen.
2014. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nos én ilyet nem tettem soha, de nem tagadom, hogy sokszor származott előnyöm a külsőm miatt, ezt ki szoktam használni. De én nem ilyesmire gondoltam amit te leírtál. :)
2014. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

erre amit irtal nem hasznalom. inkabb olyankor ha fiatal tanar vizsgaztat (csak szolidan kacerkedok), valamilyen segitseg kell vagy ilyesmi. ilyenkor bevetem minden bajerom)) rendor meg sosem butetett meg pedig eleg gyakran szabalytalankodok vezetes kozben))

de a szivukbe, lelkukbe nem tiporok masoknak szorakozasbol

2014. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Méh szép, hogy igen.
2014. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez egy hülye kérdés! a válasz nyilvánvalóan igen! nem győzném sorolni, hogy hány helyen tapasztaltam már személyesen, hogy a csinos nők pénzre váltják a szépségüket.
2014. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Alapból mindenkire jellemző, hogy szereti növelni a hiúságát, csak akinek előnyös a külseje, az szinte bárkivel megteheti/megtehetné ezt. Amire még nem tudtam rájönni, hogy ezt a hiúságot hogyan lehet letörni.
2014. aug. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam visszaélni vele.
2014. aug. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
eleve rengeteg olyan munkakör van ahová a csinos lányokat előszeretettel veszik fel, mert a vásárlók-ügyfelek férfiak, tehát egy-két bájos mosoly jót tesz az üzletnek.
2014. aug. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!