Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valami tipp, hogy mit érez...

Valami tipp, hogy mit érez irántam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy lány, akinek mondjuk van pasija, de a srác is mindíg panaszkoik Facen, hogy nem fogja már soká bírni, ha ezt csinálja. Mindíg így írja de nem kérdeztem, hogy mit is csinál pontosan a csaj.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy ez a lány vajon érez e irántam valamit. Úgy volt, hogy holnap lehet énis megyek egy buliba (nemtudom, hogy honnan tudta) és mondtam neki hogy nem tudok menni mert nem leszünk otthon, megyünk balatonra. Erre ő mondta, hogy nem maradhatok e vagy nem mehetnénk e máskor. Múltkor voltunk együtt egy másik buliba, ottis mindíg velem beszélt, máshoz nem volt kedve. Volt hogy megsímogatott, meg olyan bociszemekkel nézett, tőle olyat még sose láttam. Aztán mondtam, hogy ha visszajövök egy hét múlva, akkor majd elhívom egy másik buliba. De ma is találkoztunk és majd kiugrott a bőréből, meg bármit mondtam mindíg megdícsért. Mit akarhat. Mert én bírom, de igazából nem vagyok belé szerelmes.



2014. aug. 15. 22:53
 1/5 A kérdező kommentje:

"Van egy lány, akinek mondjuk van pasija" az a mondjuk nemtudom hogy került oda :D Szóval van neki barátja.


Többet vagyok vele én mint a pasia.

2014. aug. 15. 22:58
 2/5 anonim válasza:
szerintem vonzódik irántad és kedvel téged ezek alapján. talán tetszel neki, de ha van barátja, csak belé szerelmes szerintem. valahogy vezesd rá a témát, de ne kérdezd meg tőle, hogy mit gondol rólad, talán abból kiderül, hogy mit és hogyan érez irántad. sok sikert! :)
2014. aug. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt nemtudom, mi van most közöttük, de a srác nagyon idegesen írta ki, hogy ahgyja abba a bohóckodást, mert szakít, mire a csaj csak azt írta kommentbe, hogy akkor kidobsz.
2014. aug. 15. 23:15
 4/5 anonim válasza:
az előző vagyok: hát akkor bizonyára nagyon ramaty most köztük a kapcsolat. ha megvigasztalod és most mellette állsz és tetszik neked és szeretnéd őt, akkor itt az alkalom, hogy lecsapj rá! :) ha udvarolsz neki és neked tetszik, akkor meg tudod szerezni. mindegy most mit érez, ha hajtasz, akkor egy hónap múlva már talán fülig szerelmes lesz beléd. :)
2014. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pont ez fordult meg a fejemben :D
2014. aug. 15. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!