Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a nők szerint fontosabb a...

Ha a nők szerint fontosabb a belső mint a külső, akkor miért nem válaszolnak társkeresőn?

Figyelt kérdés
Na, ez egy ilyen "ide lőjetek" de gondolkodjon el mindenki rajta. Ha fontosabb a belső, akkor ugye meg is kellene ismerni a másikat - de hogyan is lenne lehetséges akkor, ha a nők úgy gondolkodnak, hogy "na ez nem jó pasi, nem is reagálok neki semmit" ?
2014. aug. 16. 15:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ebben maximálisan igazad van számtalan nőre írtam már rá és egy betűt nem írtak vissza, különböző oldalakon, és normális inteligens megfogalmazásban.
2014. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Csupán nem hívei az internetes társkeresésnek.
2014. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%
Valamilyen szinten a külső is számít. Úgy 40% külső, 60% belső arányban.
2014. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Másodiknak, ilyen hülyeséget minek írsz ? Akkor minek regisztrálnak ?
2014. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
Igen, a belső számít jobban. De most ha meglátnak egy levelet egy pasitól, aki be sem jön nekik külsőleg, akkor mégis mit vártok? Gondolkozzatok már! (férfi voltam)
2014. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

azt várjuk, hogy pont egy társkeresőn ne működjenek a dolgok? Az oké, hogy utcán nem szeretik ha idegenek megszólitják őket, de hogy PONT társkeresőn ne működjön...

és NEM azt várom, hogy a sok sztárfotó, tökéletes képek közül 90% semmit ne reagáljon. Pedig jó pasi vagyok, csak ti nem tudjátok, de honnan is tudhatnátok, ha b...sztok megismerni a másikat...

2014. aug. 16. 15:54
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
Azért mert nagyon fontos a belső, miután megfogott a külső :)
2014. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
De ki mondja, hogy fontosabb a belső a külsőnél? Inkább hangsúlyosabb, azt mondanám. Szóval, ha valaki csúnya, nem érdekel, ha kedves, de ha valaki egy paraszt, nem érdekel, ha jó pasi. Egyik sem kell. Mindkettőből meg kell ütni egy szintet.
2014. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#mért most már nő vagy ? :D
2014. aug. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

"azért, mert nagyon fontos a belső, miután megfogott a külső :)" - én is így gondolom, ahogy előttem írták.


senki sem ismerkedik olyannal, aki nem jön be neki legalább valamennyire, nyilván, akik itt panaszkodtok, hogy nem írnak vissza a lányok, ti se a csúnyácskáknak írtok, hanem azoknak, akiknek bejött a profilképe.


én mindenkinek visszaírtam, még akkor is, ha nem szerettem volna tőle semmit, és sokszor ilyen bunkó reakciókat kaptam, hiába mondtam el értelmesen, hogy nekem igenis számít, hogy tetsszen az a valaki, akivel ismerkedem-randizok-együtt vagyok.

nyilván, nem mr. tökéletest és brad pitt fiatalkori mását vártam én sem ezeken a társkeresőoldalakon, de egy bizonyos szintet meg kell ütni azért, hogy úgy tudjak rá nézni.


egyébként, sokszor azt vettem észre, hogy elég nőgyűlölők ezeken az oldalakon a férfiak. ha valaki elutasító választ ír vissza, attól még nem kell nekitámadni egyből, hogy "utolsó r**anc, nem csodálom, hogy a f***nak se kellesz, amúgy is ronda vagy", mikor két perccel előtte meg ajnározó üzeneteket írtatok neki.. akinek nem inge, ne vegye magára, természetesen vannak jó fej emberek is, akik nem fogják fel személyes sértésként a nem-et.


azért van ám egód neked is, kérdező, hogy így tudod magadról, hogy mennyire jó pasi vagy... :D


24L

2014. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!