Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy ismerkedhetnék meg egy...

Hogy ismerkedhetnék meg egy lányal ha nagyon gátlásos és feszűlt vagyok más emberek társaságában?

Figyelt kérdés

Szerintem ez egy csapás, de nem csak akkor van ez ha ismerkedni akarok hanem már akkor is ha barátkozásrol van szó (legyen az aár fiu akár lány). Ennél fogva azt a minimális humoromat is elvesztem amit máskor (pl: családban vagy chatan) simán produkálok. Miért van ez? Miért vannak ezek a szorongások? Lehet hogy majd idővel egyszerűen kinövöm? És a kérdés lényege hogy hogyan ismerkedjek így, hogy lesz így barátnőm? Talán valami gyogyóra kéne járnom?


17/F



2014. aug. 17. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
szociális fóbia?
2014. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt szerintwm nem nagyon lehet kinőni, max oldódik idővel. Èn is elèg nehez megközelíthető voltam, de egy kicsit ezt tudod kontrolálni és utána lehet, hogyha több időt vagy valakivel elmúlik(legalábbis azzal a személlyel szemben).

Esetleg neten is elkezdhetnél ismerkedni valakivel; hátha úgy könnyebb, utána pedig próbálkozz tovább személyesen is :)

2014. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 nem tudom mi ez


#2 pontosan igy van ahogy mondod, mintha magamat hallanám, ha nagyon sok időt vagyok valakivel, beszélgetek vele akkor oldódok.

2014. aug. 17. 15:58
 4/4 anonim ***** válasza:
hogyhogy mi?? google!!!
2014. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!