Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mégsem olyan komoly ez a...

Mégsem olyan komoly ez a lány? Vagy ez jó jel?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat beszélünk interneten, telefonon is órákat beszélünk, 2 szer találkoztunk is. Ma volt a második, de már el van döntve hogy holnap is fogunk.

Na és nagyon komoly kapcsolatot akarok, és őt annak is hittem, hogy nem könnyű lány, aki hamar lefekszik valakivel. Elvileg 4 fiúval feküdt le, és ez szerintem jó, mert ismertem olyat aki 15el na mindegy.

Ma végre csókolóztunk, de nem csak addig jutottunk el, ő megcsókolta a nyakam én meg erre megfogtam neki a nemiszervénél.

Be is nyúltam, és nem mondta hogy ne, hagyta. Ti mire gondolnátok?? Hogy másokkal is könnyen viselkedik??

Azt tudom hogy 3 hónapja lett vége a több éves kapcsolatának, mással nem találkozik, lehet ki van éhezve?? Ez jó jel? Vagy inkább hanyagolni való?


2014. aug. 17. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

3 hónapja lett vége a több éves kapcsolatának


Pótlék vagy, mert fél az egyedülléttől.A testét bocsájtja számodra áruba, hogy harapj rá, messze van lelkileg tőled.

2014. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-2x dugd meg és bocsájtsd útjára!
2014. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"2 szer találkoztunk", "nagyon komoly kapcsolatot akarok", "Ma végre csókolóztunk", "én meg erre megfogtam neki a nemiszervénél".


[link]

2014. aug. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!