Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beszélgetnék egy aranyos,...

Beszélgetnék egy aranyos, helyes 16 éves lánnyal, de nem tudom hogy hol. Valaki ismerkedni?

Figyelt kérdés
Akinek van kedve chatelni lányok nyugodtan írhattok, ismerkedni csak szabad! 16/F
2014. aug. 17. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj!
2014. aug. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem itt kéne. Vannak tudod kocsmák, klubbok, koncertekk, fesztiválok, iskolatársak, azok barátai. Persze ezeket tervezni kell, meg pici erőfeszítéssel is jár. Ha ez neked elképzelhetetlen, akkor itt pont jó, mert úgy se fogsz senkivel se olyan "kapcsolatot" kialakítani, amilyet egy normális ember igényel.
2014. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2! Ez attól függ hova valósi! Kocsmába hiába megy mert vele egykorúak nagyon nincsennek. Fesztiválok nem minden nap vannak, koncertek úgyszintén. Iskola még nincs. Barátok barátai, ha nem tetszik egyikse akkor felesleges. Disco, hiába, mikor én megyek haverokkal discoba, akkor max 2-3 tinilányt látok, de társasággal, vagy ha nincs köztük fiú akkor meg körülveszi őket vagy 20 idősebb pasas. Egyébként tényleg ne itt ismerkedj, menj ki az utcára, strandara, boltba, parkba stb...
2014. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nekem írhatsz csak én 14 vagyok:D
2014. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Manapság tényleg nem igazán lehet ismerkedni rendesen. Kocsmában, szórakozóhelyen csak erkölcsileg felhigult társasag van. Meg strandon utcán ki fog ismerkedni manapság? Én régen tudtam sikeresen, de eltelt 10 év és ha egy csinos lánnyal szóbaállok, az csak néz réveteg arccal. Szóval ha kultúrált asszonyság kelletik, akkor járj el szakkörökre, sport eseményekre, vagy valamilyen szabadidő központba, klubba, mert ott még tudsz is az illetővel talán beszélgetni mielőtt megk@rod. Vagy marad az internet, 2014ben ez mar szinte alap. Sok sikert
2014. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja meg ne halgass a sok parasztra, aki mondja hogy nem vagy normális meg sohase fogsz bla bla. A rossz és a jó is elmúlik egyszer. Tehát úgyis megismersz valakit ha nem otthon ülsz egész életedben. Az meg hogy normális az szubjektív. Tudok én "normális" embert akinek rég a zárt osztályon lenne a helye :)
2014. aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az előzőeket, megfogadom a tanácsaitokat :)
2014. aug. 22. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!