Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék, , feltűnés...

Edwety kérdése:

Hogyan tudnék, , feltűnés nélkül" bátorítani egy fiút?

Figyelt kérdés
Szokásosan kezdődik... van egy srác, három ève ismerem ès kb azóta tetszik, na jó talán több is. Az utóbbi időben, meg korábban is voltak olyan pillanatok, amikor azt èreztem, hogy talán ő is többet èrez (èrintès, becenevek, lopott pillantások, èrdeklődik felőlem...) De igazán tovább sosem jutottunk. Aztán meghívott házibuliba hozzájuk ès ő úgy gondolta, hogy majd ottalszom, na hát ezt velem olyan èjfèlkor közölte. Ès vègül mindenki ottaludt (csak 4en voltunk). Együtt aludtunk, azt hittem, hogy talán most fordulhat a kocka, hogy alakulhat valami, de az apró èrintèseken ès pillantásokon tovább nem jutottunk. Nem tudom már mire vèlni a helyzetet, nem merek kezdemènyezni, mert a három èv alatt jó barátok lettünk, amit nem kockáztatnèk, de azèrt èrdekelne, hogy esetleg több vagyok-e neki barátnál. Vèlemènyetek? Hogyan tudnám őt bátorítani, anèlkül, hogy azt hinnè, hogy odavagyok èrte, vagy, hogy rá akarok akaszkodni? Előre is köszi, bocsi a kisregènyèrt.

2014. aug. 18. 14:42
 1/2 anonim válasza:

adj neki olyan jeleket amik ha balul sülnek el akkor ki tudod magad magyarázni. pl egy nyakra adott csókot ha gondolja akkor úgy veszi fel ha nem akkor viszont tudod neki mondani hogy csak baráti volt..:)

remélem érted mire gondolok

2014. aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Èrtem igen, de nálam már egy kèzfogás is egyenlő azzal, mintha az arcába ordìtanám, hogy hahóóó, kellesz nekem. Akkor egy nyakracsókot tènyleg lehet barátinak felfogni? Köszi amúgy!
2014. aug. 19. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!