Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A kancsalság mennyire hátrány?

Szeretemacsokit kérdése:

A kancsalság mennyire hátrány?

Figyelt kérdés
Mióta megszülettem kancsal vagyok, idén már 16 éve. Volt már műtétem is vele, de jelenleg várnom kell 18 éves koromig és csak utána tudják teljesen rendbe hozni. Szemüveges vagyok és ez már igen sokat segítettem abban, hogy ne látszódjon, csak sajnos van még mindig olyan, hogy kiugrik oldalra az egyik szemem. Ez igen önbizalom hiányossá is tett, hisz az ember nem szeret belenézni az ember szemébe, mert ha rossz a pillanat rögtön jön a tipikus kérdés: "Neked meg mi van a szemeddel?" vagy "Most engem nézel?" Persze, azért az ember ettől függetlenül szeretne megismerkedni az ellenkező nemmel és igencsak könnyű szemezéssel indítani csakhogy én nem merek. Számotokra mennyire lenne hátrány egy ilyen kezdés?

2014. aug. 18. 19:36
 1/10 ElnökÚr ***** válasza:
Kiugrik oldalra az egyik szemed? o.O
2014. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem zavarna. képet küldjél :D és jobban meg tudom mondani
2014. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Ne haragudj, de nálam abszolút kizáró ok... :(
2014. aug. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Hát, én egy ilyet ismerek pasiban és kettőt csajban. Szerintem csúnya és öröklődik... Nem, nem járnék ilyen csajjal. Sok elvárásom nincs a külsővel, de ez azért kb olyan, mint hogy legyen 2 lába. Vagyis alap.
2014. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
28%
Sajnálom, hiszen nem tehetsz róla, ha kancsal vagy, de én biztosan nem jönnék össze egy ilyen sráccal. Egyszerűen irritálna. Ismerek egy lányt, ő eléggé kancsal, és még beszélgetni sem igazán tudnék vele. Nagyon zavar.
2014. aug. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tessék egy kép:

[link]


Itt például nem látszik, mivel nem vagyok mindig kancsal, csak mikor a szememre rájön. Ez egy teljesen változó dolog, nem tudom szabályozni. A szemészem is teljesen értetlenül áll a dolog előtt mert ilyet még ő se látott.

2014. aug. 18. 19:56
 7/10 anonim válasza:
csinos vagy,nekem hasonlo a problemam es rengeteg csajom volt...
2014. aug. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen szép vagy és gondold te is ezt :) aki nem fogad el ilyennek az hüle és pont...
2014. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én az 5-ös válaszoló vagyok. A képet nézve mást mondok, teljesen rendben vagy, szép vagy. Én arra gondoltam, hogy durván kancsal vagy, mint az említett ismerősöm, akinek ehhez hasonló mértékű: [link] vagy talán még rosszabb. Tehát az ilyen nagyon kancsalok engem nagyon zavarnak. De ha csak néha kiugrik a szemed, azután megint teljesen oké, akkor azt el tudnám fogadni szerintem.
2014. aug. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, egy csinos szép lány vagy, ne parázz. A testvérem is ilyennel küzdött, ugyanez, értem, miről beszélsz, de ő teljesen kinőtte, viszont takartuk a szemét kiskorában, és napi 2 szemtorna ment 3 éven át, és ma már el sem hiszik, hogy valaha szemüveges volt, a kancsalsága teljesen eltűnt.
2014. aug. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!