Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy nagyon...

Miért van az, hogy nagyon ritkán fogok ki olyan lányt, aki személyiségre is megfogna és bejönne nekem, gáz, ha a mostani barátnőmmel is csak azért vagyok, mert nincs más?

Figyelt kérdés
Tökre nem is tudok vele mást csinálni csak smárolni meg összbújni, amúgy annyira nem az igazi nekem. Hiányzik egy olyan lány, akinek van humorérzéke, aki hülyülős, perverz, laza, szereti élvezni az életet és nem túl komoly, utálatos, önző stb.
2014. aug. 18. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz!
2014. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen gáz!
2014. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bakker! Amíg így töltöd a saját és az ö idejét is, addig nem lesz jobb! Ha már ekkora se.garc vagy akkor legalább add meg neki az esélyt, hogy találjon valakit aki értékeli.
2014. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

remélem nem az én barátom vagy:((

2014. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Én is ezt csináltam, később pedig megszerettem; utána sokszor megcsalt és megutáltam.
2014. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minek vagy olyannal, aki nem az igazi? Most komolyan, ez mire jó? Ennyire magányos és szeretethiányos nem lehetsz. A kapcsolatok nem azért vannak, hogy boldogok legyünk? Ha épp nincs olyan, aki megfelelne, belehalnál, ha egyedül is lennél kicsit? Istenem mennyi gyökér létezik...
2014. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Figyu, ha nem hazudsz neki szerelmet, közös jövőt, közös nyaralást kitudja mit, addig nem gáz.

Én is ezen agyalok, hogy egy nem tökéletessel összejöjjek, mert lehet fals elképzeléseim vannak egy párkapcsolatról.

2014. aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Figyeljtek, szerintem ti el sem tudjátok képzelni milyen az, hogy minden lány sorozatosan elutasít pusztán a külsőd miatt, mondván ronda vagy, nem jössz be nekem külsőre. Végre van egy aki elfogad, mégis mi mást tehettem volna gondoltam adok esélyt, hátha, de igazából már az se bánom, ha elhagy vagy megcsal valami sráccal. Van egy lány, akit tudnék szeretni, de neki meg én nem kellek. Tök szar úgy élni, hogy folyton csak elutasítanak a lányok még beszélgetni, ismerkedni sem akarnak velem, puszátn a külsőm miatt!
2014. aug. 18. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!