Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csúnya fiúk! Ha belétek...

Csúnya fiúk! Ha belétek szeretne egy szép lány, ti sem fogadnátok el, mint az enyém?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy sovány, alacsony, kockásinges és arcra is csúnya fiúba! Annyira okos és kedves és elbűvölő, de én szerinte túl jól nézek ki. Azt mondja, nem tud velem összejönni, mert biztosan megcsalnám, nem vagyunk egymáshoz valók, a barátai is kinéznének. (???)


Én egyetemeket végeztem (ő is), egyidősek vagyunk, nem vagyok egy cicababa, de azért sminkelem magam, festve van a hajam, értelmesen igyekszem öltözni munkába is.


Mit tegyek, hogy elfogadja, hogy igenis tetszik? Vagy, egyetértetek vele?


26L


2014. aug. 19. 09:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Beszélj vele hogy te nem olyan vagy aki megcsalja.
2014. aug. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
bocsi de en egyet ertek a sraccal :/ 26/f sosem tudna felfogni,hogy szereted meg ilyesmi.
2014. aug. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Igazából az önbizalmával van baj. És ha összejöttök de nem sikerül megnövelni, akkor mindig félni fog, hogy megcsalod, vagy hogy más elszeret tőle. Szerintem el kell hitetned vele, hogy jó pasi.

A barátai miért néznek ki?

Ha vele találkozol akkor is sminkelsz és dögösen öltözöl? ( lehet, hogy nem kéne)

2014. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 hőcserélő ***** válasza:
Szerintem meg tök nagy troll a srác, valószínűleg kb eddig mindig minden férfit megkaptál secperc alatt, őt meg valszeg csomó csaj kikosarazta...most legalább megtudod milyen érzés :D
2014. aug. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
HA ha ha ha,jó nagy kamu vagy
2014. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ha vele találkozom, akkor is sminkelek, de a smink nem az a ribismink, hanem alapozó és szemfesték, mint a normális embereknek:) Miatta ezen nem fogok változtatni. Dögösen se öltözöm, ilyen ruhákat hordok hasonló alakomhoz munkába: [link]


A barátai szerinte azért néznének ki, mert nem illek hozzá és folyton rágnák a fülét...

2014. aug. 19. 09:48
 7/15 A kérdező kommentje:
nem kamu...a szakmámban nagyon sok pasi van, egyik sem jóképű, szóval már megtanultam nem nézni ezt a dolgot egyáltalán:) de benne még az is tetszik, hogy fura:)
2014. aug. 19. 09:49
 8/15 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.

Rágnák a fülét vagy csorgatnák a nyálukat?

Szerintem, ne hagyd magad. Teperj utána, az biztos segíteni fog az önbizalmán is.

2014. aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

szerinte bántanák érte, nem irigykednének, vagy irigységből bántanák, végülis az mindegy, mert bántanák.


aki meg azt kívánja, hogy szenvedjek, nagyon rendes...nem, eddig se kaptam meg mindenkit elsőre, azért a világ szerencsére nem így megy, hogy aki szép, annak ingyen van a pizza a boltban...

2014. aug. 19. 09:54
 10/15 anonim ***** válasza:
Én simán elfogadnám. Attól, hogy nem nézek ki jól, nincsenek komplexusaim. Persze az megint más kérdés, hogy ilyen még soha nem történt velem.
2014. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!