Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Discóban tényleg "nagyon...

Bratilla kérdése:

Fiúk! Discóban tényleg "nagyon enm szexi" a hosszú nadrág a lányoknak?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm mondta ezt, mikor megtudta, mit tervezek... :) Nem vagyok nagy bulizós, most mennék életemben másodszor discóba, szóval nem tudom, hogy úgymond mi ott a szokás... Van még olyan tapadós kisszoknyám is, amit sokan vesznek fel oda, de félek, hogy fáznék benne. Szerintetek? Ha szeretnék fiúval is táncolni, akkor tényleg ne vegyek fel hosszú nadrágot?
2014. aug. 19. 11:09
 1/6 A kérdező kommentje:

*nem

Bocsánat, a címben elírtam :)

2014. aug. 19. 11:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pont azért mennék oda hozzád, mert nadrágot viselsz, ergó magaddal törődsz (pl mert épp fázol, vagy ehhez volt kedved) és nem más miatt öltözködsz úgy, ahogy. Engem ez vonz :D De ilyenbe nem fogsz belefutni ott, szóval ja, húzd fel a minit, és dideregj.
2014. aug. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tud elegáns lenni a nadrág is, de diszkó nem az eleganciáról szól. Szerintem vedd fel a minit és vegyél alá egy cicanacit. Szexi is leszel, fázni sem fogsz és nem is lesz annyira ribis :)
2014. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az abszolúte a te döntésed, hogy mennyit mutatsz meg magadból. Ha jól esik, akkor persze miért ne, de ha kifejezetten nem, akkor ne menj csak azért egy falatnyi valamiben mert a többi nő is.


Attól még hogy hosszú nadrág, lehet szexi. Attól függ milyen fazon, milyen alkatod van hozzá, mit veszel fel mellé.

Pl. egy jóganadrág adott esetben többet mutat mint egy miniszoknya. Ha egy mélyen dekoltált, ujjatlan feslőt veszel fel, akkor jobb ha valami hosszabb gatya van mellé, hogy ne vopnja ekl a hangsúlyt.

2014. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zsebvirág ***** válasza:

4.!


Ezeket azért nem nevezném nőnek xD

2014. aug. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Egyik felső sem mélyen dekoltált, nem ribisek. :)

A nadrág fekete és tapadós, hozzá piros színű, bulizósabb ujjatlan, pántos felsőt vennék fel, ami nem kivágott, de valahogy mégis olyan dögösebb fajta. :) A szoknya tapadós, terepmintás (hülyén hangzik, de ez is jól néz ki), hozzá ujjatlan, pántos kis fekete felsőt vennék.

Lányok, ezt talán inkább ti látjátok át. Nem tudom, melyik lenne odaillőbb és praktikusabb.

2014. aug. 19. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!