Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem találok jellemre,...

Miért nem találok jellemre, személyiségre vonzó lányt? Miért van akkor ilyen sok külsőre vonzó lány, ha belül nem vonzó egyik sem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert kevés olyan van, aki belsőleg is nő. Aki csak csomagolásban szép, az ösztönlény, dugni aztán dobni való, annyit is érnek.
2014. aug. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Külsőre könnyebb szépnek lenni, mint belülről. A szép csomagolás lehet, hogy üres dobozt rejt... Ez igaz az emberekre is. :)
2014. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A rendesek rondák,a szépek meg krvák .Ez van
2014. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fiatal lehetsz kérdező. Az igazi szépséget a lélek adja. A szép és okos lány kérdésköre.
2014. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Vannak külsőleg és belsőleg is vonzó lányok ,csak nagyon ritka,legtöbbjüknek van barátja!

Szerintem inkább keresgélj az átlag lányok között,és biztosan találni fogsz !

2014. aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én legjobban épp a csúnya meg átlagos külsejű lányokban csalódtam, egyáltalán nem jobbak, mint a szépek, sőt...
2014. aug. 19. 15:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Óriási csajozós múltammal (22, egyébként poén), meg úgy egyébként hatalmas életbölcsességemmel eljutottam ahhoz a megállapításhoz, hogy ha az egész világ sz"r, akkor nem biztos, hogy a világgal van a baj. Én nemcsak belsőre, de külsőre sem találok olyat, aki megfogna. Nem a nők csúnyultak el, hanem én hülyültem meg, hogy mindenkiben azt az egy nőt keresem. Szóval nézz lelked legmélyebb bugyraiba, ismerd meg önmagad, és tett fel újra a kérdést: biztos a lányokkal van a baj?
2014. aug. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!