Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak olyan lányok, akik...

Vannak olyan lányok, akik smink nélkül is feltűnően szépek?

Figyelt kérdés

Ismertek ilyet?


Csak kíváncsiságból kérdezem. Én is lány vagyok, de smink nélkül konkrétan megijedtem magamtól. (Nagy szemek, telt ajkak, fehér bőr, mint valami élőhalott)


2014. aug. 20. 15:10
1 2
 11/18 Fényember ***** válasza:

Igen vannak, barátnőm is ilyen.

Én smink nélkül kb ki se lépek az utcára, nem azért mert a nélkül húú de csúnya lennék mert mi előtt nem sminkeltem magam is eltalált pár bók, de így magabiztosabb vagyok, és boldogabb is. Bár ha nem lennének pattanásim nem használnék szerintem alapozót, de így hogy sajna vannak, elengedhetetlen. :/

2014. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
van, az én barátnőm is ilyen csak azt hiszi magáról h nem, pedig de :\ :D
2014. aug. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom,én sajnos nem tartozom közéjük.Én sminkként alapozót és korrektort szoktam használni (néha-néha szempillaspirált és szájfényt),mert nem túl szép a bőröm (pattanások, pattanások utáni hegek miatt).
2014. aug. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Vannak, ismerek is ilyen lányokat, de igazából még ők is szebbek egy enyhe sminkkel. (ami nem azt jelenti, hogy anélkül nem szépek!)

Én nem tartozom közéjük, szeretek sminkelni és sokkal szebben festek egy kis festékkel. (ami nem koromfekete pandaszemeket, vakolatot és 10 réteg extra csillogós vörös szájfényt jelent:-))

2014. aug. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Persze, vannak ilyen lányok, csak sajnos én sem tartozok közéjük. Viszont én ennek ellenére sem sminkelem magam... Egyébként a nagy szemek, telt ajkak és fehér bőr nem pont hogy a szép lányok jellemzője? A legtöbben pont ilyenre próbálják sminkelni magukat.
2014. aug. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Ezt a kategóriát lehet gyönyörűnek nevezni.
2014. aug. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igen, alapból egész szép vagyok, csak sminkkel mérföldekkel jobb...
2014. aug. 21. 01:06
 18/18 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek persze. De minden relatív, mert ők meg sminkkel még szebbek, szóval ha hozzájuk hasonló lányok közé mennek (pl. vmi discoba stb) akkor már látszik a különbség sminkelt és nem sminkelt lány között.

Illetve, a körülmények is fontosak, pl. egy szórakozóhelyen vagy egy fotón a gyér illetve éles megvilágítás hatására a smink nélküli lányok egyszerűen nem olyan jól néznek ki, a bőr fakó, a bőrhibák feltűnőbbek, a szemek kisebbnek tűnnek, még ha amúgy egy sima nappali fényben ők a legszebbek is.

Ezt az egyszerű "technikai" dolgot értelmezi félre egy csomó lány, szerintük a férfiaknak csak a sminkelt, "ri . bancok" jönnek be, ez nem így van, csak egyszerűen ők esztétikailag jobban néznek ki és feltűnőbbek, ennyi.

2014. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!