Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért megy ilyen nehezen az...

Miért megy ilyen nehezen az ismerkedés, miért nehéz egyedül?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! 20 éves srác vagyok, igazából soraimat azért írom ide, mert kezdek tanácstalan lenni helyzetemmel kapcsolatban. Igazából mindig is egy szociális embernek tartottam magamat, de soha nem vonzottak a nagy bulik meg a szórakozóhelyek.Inkább mindig megpróbálok azokra az emberekre több időt fordítani akik fontosak nekem. Sajnos már egy ideje (16 éves korom óta) nem volt párkapcsolatom és egyszerűen nem volt alkalmam másik lánnyal komolyabb kapcsolatot kialakítani. Itt igazából arról van szó, hogy abba nagyon nehéz belegondolnom, hogy 4-5 éve nem volt senki olyan lány akivel együtt eltudtam volna menni sétálni egyet vagy megnézni egy filmet, de akár egy kellemeset beszélgetni. Bevallom őszintén, hogy van egy nagyon szűk baráti köröm és igazából ezen kívül nem nagyon szoktam új emberekkel megismerkedni. Próbáltam már társkeresőt, de igazából teljesen feleslegesnek találtam.

A legnagyobb problémám viszont az, hogy nagyon szeretnék barátnőt akivel megoszthatom életem minden fontos momentumát. Olyan szívesen elvinném színházba,sétálni,kirándulni. Rossz érzéssel tölt hogy esténként jó lenne valakit átkarolni akire mindig számíthatsz. Egyszóval olyan fél embernek érzem magamat. Lehet, hogy nem vagyok egy adonisz és van rajtam pár kiló plusz (195cm 116kg) , de nem létezik az, hogy egy lányt sem ismerek aki szeretne egy romantikus érzelmes kapcsolatot.

Ha esetleg pár jó tanáccsal el tudtok látni akkor előre is megköszöntem ! 20F



2014. aug. 20. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Magabiztosság, minden mindegy hozzáállás! Ezt tudom tanácsolni. És kevesebb önsajnálat. Egy FÉRFI nem rinyál!
2014. aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
szerintem nem nehéz egyedül szingliként is lehet boldog az ember én az vagyok :D de csak mert nem akarok most kapcsolatot ;)
2014. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A pár kiló pluszt add le konditeremben, aztán amjd minden jön magától. :) Hidd el ha nem lesz rajtad felesleg, akkor magabiztosabb leszel.
2014. aug. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
kezdeményezz...
2014. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerem ezt a típust, kb. mint ha magamat látnám! :D Rendes, normális srác, de zárkózott, emiatt pedig nem olyan jó az emberekkel a viszonya. Vársz arra hogy kezdeményezzenek feléd, hogy beszéljenek hozzád. Nos én ezt sose értettem hogy ha valaki nem bőbeszédű, akkor miért néznek rá az emberek rossz szemmel, és miért nézik levegőnek. Eggyet tudsz cska tenni, ha "kinyílsz", és te is kezdeményezel mások felé. Pl. ha nem szólnak hozzád, akkor te szólsz valamit.
2014. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is nagyon zárkózott lány vagyok, bár külső ránézésre nem látszik. Szerintem azzal sokat segítenél a helyzeten, ha magabiztos kiállásod lenne és mernél kezdeményezni. A szűk baráti körrel semmi probléma (nekem is az van), viszont lányokkal ismerkedhetnél.

Egyébként privátban nem küldenél egy képet magadról?

18/L

2014. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!