Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha 18 éves koromig nem volt...

Ha 18 éves koromig nem volt barátnőm, örökre egyedül maradok a mai világban?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre,hogy senki se akar szűz pasival kezdeni, vagy olyannal, akinek még nem volt barátnője.

2014. aug. 19. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínű.
2014. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Hát ha így állsz hozzá, mindenki messziről elkerül, mert nem szeretik a pesszimista embereket.

Semmiről nem maradtál le, légy nyitott mindenre, és majd jön.

18/F

2014. aug. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, ahhoz nagyon zárkózottnak kéne lenned egész hátralevő életedben. Valakit majd úgyis találsz :)
2014. aug. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok zárkózott, csak szeretek elmélkedni és szeretem a filozófiát
2014. aug. 19. 16:56
 5/10 anonim válasza:
súgok neked egy titkot..........: IGEN !!!!
2014. aug. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem igen
2014. aug. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
18 évesen még ne ásd el magad.
2014. aug. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

16 koromig nem volt barátnőm ... Élvezd az életet ! Egyszer úgy is össze jön.

16/f

2014. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Változtass valamit! Lehet, hogy mindent!

Nekem is hasonló problémáim voltak, sajnos még most is vannak, de egyenes az út a megoldás felé!

De ezt te látod, először találd meg a problémát, hogy min szeretnél változtatni, utána áss egyre mélyebbre, az okok felé!

De a legfontosabb, értékelj át mindent, amit eddig hittél, az valószínűleg közel sem volt igaz! Lehet, hogy voltak félelmeid, kétségeid, de mindig lehetett volna máshogy csinálni, nem? Hiszen most is ugyanolyan szabad vagy, mint amilyen szabadon elképzelsz bármit, hogy "mi lett volna ha..."!

2014. aug. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
53%
Ne félj. :) Én lányként mondom ezt neked, hogy imponáló tud lenni, ha első vagyok egy fiúnál. Hogy bennem bízik meg először annyira :) Ez az általánosításod meg kiakasztó. Ha jófej, kedves, aranyos, vicces vagy, vagy bármelyik a felsoroltak közül már nyert ügyed van egy lánynál. Senki sem fog úgy odamenni hozzád, hogy egyből a szüzességed felől érdeklődik. Csak lazán :D
2014. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!