Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha ismerkedéskor a rossz...

Ha ismerkedéskor a rossz tulajdonságaimmal kezdem, akkor negatív személyiségnek tűnök. Ha nem, akkor bánt a lelkiismeret, és úgy érzem, becsapom a másikat. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2014. aug. 20. 23:01
1 2
 11/15 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Én is mindig az elején elmondtam minden rosszat,mert így utána nem kell idegeskedni,csak hátra lehet dőlni.

Nekem bejött.

2014. aug. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
En elso randikkor meg sosem hallottam olyat, hogy valaki magat szidna es sorolna a hibait, de ezt feleslegesnek is tartom. Mivel ha ket ember osszejon, akkor mindig mas dolgok jonnek elo, tehat hiaba tartod te magad hisztisnek, ha nekem az nem olyan erzes, hanem hogy aranyos vagy, lehet epp amire nem is gondolnal hibad az fog idegesiteni..majd kiderul ugyis menet kozben osszeilletek-e, es ki mit tart hibanak a masikban.
2014. szept. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha túlságosan fényezed magad és később kiderül, hogy mégsem vagy tökéletes, akkor kissé becsapva érezheti magát a partnered. Mindenből egy keveset. :)
2014. szept. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

már ott rossz,hogy felsorolással kezdesz.

egy dolgot elmondasz,aztán hagyod a másikat is kibontakozni,hogy van-e hozzáfűzni valója vagy valami,ezt nevezik beszélgetésnek.

és persze ha rendelkezel egy minimális empátiával,akkor azt is le tudod venni,hogy egyáltalán érdekli-e ez a téma,kell-e erőltetned ennyire gátlástalanul és sokszor tapintatlanul.

nekem az ilyesmiből a lelki vámpírok ugranak be a véget nem érő panasz áradatukkal.

2014. szept. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Anna56 válasza:
Szerintem modjuk kérdezi a kedvencz szined és azt válaszolod piros és meg azt a szint mondod amit nem szeretszpl:barna
2014. szept. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!