Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Értelmes lányok, valaki...

Értelmes lányok, valaki ismerkedni?

Figyelt kérdés
26F, Pest megye.
2014. aug. 20. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Megfigyelésem szerint az értelmes lányok vagy csúnyák, vagy személyiségzavarosak...
2014. aug. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az az értelmes? :s Néha összeszavakat a keverem is.
2014. aug. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha még félénket írtál volna, már az is sztereotípia lenne, de személyiségzavarosnak hívni már igazán zsigeri elrugaszkodás.


A csúnya meg elég változó, ki mit ért rajta. Ha nem lenne ennyire elcsépelt és klisés, őszintén mondanám, hogy egy lányt a mosolya tesz igazán széppé, de álszentnek lenni sem látom értelmét, ha találkozás és beszélgetés közben semmi vonzalmat nem érzek, akkor abból párkapcsolat biztosan nem lesz, és ezt mondom is. Szerintem így korrekt és egyenes.


Amúgy a szépségről annyit #1, hogy neked például lehet frizura és smink ami sokat tesz hozzá, míg engem utóbbi kimondottan irritál. Szolidan, bulira vagy más indokolt alkalomra még egy dolog. De minden átlagos hétköznapra fél kiló, amikor még egy egyszerű közértbe menetelt is órás készülődés előz meg, ott azért komoly gondok. :-)

2014. aug. 20. 23:43
 4/7 A kérdező kommentje:
#2, kezdetnek ha már érdekes beszélgetést keres az ember, két épkézláb mondatot összerakni nem árt azért. És vettem a szándékos poénkodást. :-)
2014. aug. 20. 23:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Az előbbi, intelligens hozzászólásaid alapján valóban megérdemelnél egy számodra megfelelő lányt. Mindenképp figyelemfelkeltő, hogy kerülöd az általánosításokat és igazán jó meglátásaid vannak.

Minden jót! :) // 20/L

2014. aug. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen emberekből van nagyon kevés :) Örömmel olvastam a hozzászólásaidat :)

Sajnos én már lemaradtam Rólad :(

2014. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 és #6, köszönöm, kedvesek vagytok. :-)


Egyetlen privát levelem érkezett, és még várom a viszont-választ, de már ez is egy biztató lépés, így a kérdés jelenleg tárgytalan. A jó kívánságot külön köszönöm!

2014. aug. 21. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!