Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért változik meg a néha...

Miért változik meg a néha lány hangja, ha velem beszélget? Pedig nem akar semmit.

Figyelt kérdés

már többször megfigyeltem, hogy egy "barát" nőmnek (pasi vagyok) a hangja néha, amikor beszélgetünk, megváltozik: lassabb lesz, lágyabb, aranyosabb, magasabb, "bujább". Egyszer kérdezte, hogy szoktam e járni XZ partisorozatra, mert multkor nem látott, pedig elvileg van ott 400 ember is. Pedig elvileg nem akar tőlem semmit, mert amikor eléálltam, hogy fontos nekem, bulikban őt szoktam keresni, majdnem könnyekig hatódott, de azt mondta, hogy "hát most tutira nem lesz pasi az életebemben, elegem van belőlük" - és most pasija van (amúgy a jelek továbbra is fennállnak). Akkor ez mi? :)


Ez most valami testbeszéd?


2014. aug. 21. 09:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerepet játszik neked.Nem önmagát adja, másnak akar mutatkozni előtted, mint aki valójában, csak nem bírja magát sokáig tartani.
2014. aug. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!