Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A rövid vagy a hosszú hajú...

A rövid vagy a hosszú hajú lányok a jobbak? Nem csak fiúknak szól a kérdés /többi lent/

Figyelt kérdés
esetleg frizurák amik bejönnek ebből is abból is, nem csak fiúk válaszát várom, hisz a lányok is ugyan ugy megnézik egymást gyakran :D , szóval mi számotokra az ideális és mi az amitől kb hánytok? :D minden kielégítő válaszért megy a zöld pacsi :)

2014. jún. 9. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Na én pl. Minden rövidhajú csajtól undorodom, nézzen ki bárhogy, lehet az olyan punk haj, vagy akár olyan kleopátra -féle. Hosszú egyenes haj az ideálom, olyan fenékig érő kb:) Hosszú haj a nyerő. Písz
2014. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú egyenes haj tetszik a lányokon :-)


L

2014. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A haj számít a legkevésbé. 1 mp alatt át lehet festeni, meg levágni. Vagy nem?
2014. jún. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Figyu! Ez teljesen a te döntésed. Ha a hosszúhajú lányokra kapsz rá akkor a hosszúhajúakat szereted. Ennyi..
2014. jún. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Amúgy ez tényleg hülyeség...

Nincs jobb, van akinek pl csak a rövidhajúak tetszenek

2014. jún. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
51%
azért nincs jobb egy jó hosszú hajú csajnál mikor szex közben belekapaszkodsz a hajába és jól megrángatod
2014. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Legyen hosszú. A rövid haj kevés nőnek áll igazán jól. Bár nekem amúgy is hosszú haj mániám van. :D

26/F

2014. jún. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
nőnek hosszú haja van. pont
2014. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
érdekes :) amugy azt én is tudom hogy minden ember egyedi és rövid hajjal is lehet helyes valaki :) és hosszú hajjal is lehet ótvar ronda, csak kíváncsi voltam a véleményetekre :)
2014. jún. 9. 21:47
 10/12 anonim ***** válasza:

emberfuggo hogy kinek mi all jol, valakinek nem illik a hosszu haj.


nekem ami legjobban bejon az a hosszu fekete, olyan tepazott stil, vagy vasalt. de igazabol m1. a belso a fontos csak ha mar valaszthatok barmibol erted :D de am tenyleg m1 nekem 19/f

2014. jún. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!