Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kezdjek vele beszélgetni?

Hogyan kezdjek vele beszélgetni?

Figyelt kérdés

(17L)

az edzőteremben van egy srác, aki nagyon bejön. sokszor akkor edz amikor én, és köszönünk mindig egymásnak, meg néha amikor mellette edzek szokta mondani hogy milyen kemény vagyok meg hogy ügyes vagyok meg ilyenek, meg mosolyog is mindig, szóval elképzelhetőnek találom hogy én is tetszek neki. csak az a baj, hogy ez már kb 2 hónapja megy, de a nevét még nem tudom. és van egy haverja, akivel edzeni jár, és ő meg tök sokszor odajön beszélgetni is, bár a nevét neki sem tudom. :D az a baj, hogy tőle még meg is kérdezném, mert ő odajön beszélgetni, de az úgy gáz lenne ha megkérdezném tőle a haverja nevét is amikor ő nincs is ott.. vagy menjek oda hozzájuk én és kérdezzem meg úgy? vagy mit csináljak? bár utálok edzés közben beszélgetni mert nem azért járok a terembe, hogy pasizzak de már hónapok óta kinéztem magamnak a srácot és meg akarom szerezni. valami tanács?


2014. aug. 21. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia,nincs kedved meginni egy kávét stb.
2014. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de én nem vagyok ilyen merész.. meg eleve ő edzeni fog, én meg álljak mellé és félig ismeretlenül hívjam el kávézni csurom izzadtan ?:D
2014. aug. 21. 18:49
 3/7 anonim ***** válasza:

mért szerintem tök aranyos lenne :D

ha megint beszélgettek akkor megkérded a nevét, vagy bemutatkozol "ja amúgy xy vagyok" vagy valami, de elég érdekes hogy 2 hónap alatt még be se mutatkoztatok egymásnak..:D

2014. aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
persze, azt leszarod hogy barátnője van
2014. aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igen, tudom, már ideje lenne megtudni a nevét :D

és remélem nincs barátnője.. :D

2014. aug. 21. 18:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi extra,simán meghívhatod egy kávéra.Ez egyfajta baráti gesztus,de többet is lehet belegondolni,pont ezért jó húzás.
2014. aug. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát várd meg amég végez, és mikor látod hogy távozni készül, akkor támadd le, azzal amit az előttem író mondott, csak lehet kissé kifejezőbben, mondjuk mutatkozzatok be, cseréljetek telefonszámot stb
2014. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!