Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nincsenek úgy oda értem...

Miért nincsenek úgy oda értem a lányok, annak ellenére, hogy már barátnőm is van, miért mindig nekem kell kezdeményeznem mindig még a csókot is meg a talit is meg mindent, más helyes fiúkra tényleg a lányok másznak maguktól?

Figyelt kérdés
Olyan ronda fiúnak érzem magam, ha helyes lennék gondolom a lányok maguktól is leszólítanának vagy rám írnának fb-n és írnák is, hogy helyes fiú vagyok, de nekem sosem mond senki ilyet, még a barátnőm sem mondja, hogy helyes vagyok és nem értem miért csak ritkán szeret és röviden smárolni, tán undorodik tőlem? Azon gondolkozom, hogy elhagyom, hiába keres folytons zerintem csak kényszerből van velem, mert jobb pasit nem talált még eddig. Hol van az a lány, aki szeret engem és kíván, vonzódik hozzzám és szexelni is akarna már velem. Ő még szexelni sem akar, mi értelme egy ilyen kapcsolatnak? Miért nem tapadnak rám a lányok maguktól miért nem lehet vonzó, szép barátnőm, más fiúnak meg olyan könnyen megy az ismerkedés is a szép, vonzó lányokkal. Nekem meg ilyen nem is túl szép lányok jutnak csak. Olyan senkinek érzem már magam emiatt. Engem miért nem kívánnak a lányok, hát tényleg a külső a lényeg?

2014. aug. 22. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:

1. lehet tényleg nem vagy helyes

2. nincs önbizalmad és ezt a "senki ronda vagyok" dolgot sugárzod ki :)

2014. aug. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
én nem tudok olyan lnyt aki egy fiúra is ráírna magától vagy elhívná randizni. lehet, hogy csak nálunk van ez, de szerintem a legtöbb lány nem szokott kezdeményezni. 16/L
2014. aug. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ez az emberiség kérdése, úgyhogy ne nagyon várj választ szerintem...
2014. aug. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van barátnőd és így állsz hozzá? Meg is érdemled, hogy örök életedre szingli maradj!
2014. aug. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es ne ítélkezz felettem, lehet megcsal amúgy... Nem érzem, hogy szeretne szerintem csak úgy kellek neki, mert nincs jobb tőlem. Szeretnék már végre egy lányt, aki szeret azért, aki vagyok csúnya srácként is, de úgy látom a külső van mindenek előtt. Rengeteg lányt hallom, hogy áradozik egy fiúról, hogy jaj, de helyes! Nekem ebből is csak az jön le, hogy a külső a lényeg a lányoknál.
2014. aug. 22. 02:11
 6/9 anonim ***** válasza:
szerinted ha a barátnőd veled van, akkor nem fogad el? legyél már reális.. gazdag vagy? vagy miért lenne veled? mi az hogy kényszerből -.-
2014. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert ő sem egy szép lány, biztos tudja, hogy nem sok fiúnak kéne...
2014. aug. 22. 15:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség! Nyisd már fel a szemed és oltsd el a hormonjaid nagy részét és rá koncentrálj! Ha nem érzed jól magad abban a kapcsolatban, akkor szakíts!
2014. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Most azt mondtad a barátnőd is ronda? Hát..ha te azt gondolod hogy a csak csúnya lányok jutnak neked,nem is fog neked soha senki sem tetszeni.. És a barátnőd szerintem nem tart rondának csak te képzeled be.
2015. szept. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!