Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok bejön nektek ez a kocsi?

Lányok bejön nektek ez a kocsi?


2014. aug. 22. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez kinek nem jön be? F
2014. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Apámnak ilyen van, hehe nem nagy szám
2014. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 magic csajszi ***** válasza:
Persze :D
2014. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
# 2 még meg se jelent...
2014. aug. 22. 14:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, elég jó kocsi
2014. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem csak a kocsi kell

pasit majd keresek hozzá, nekem valót !

2014. aug. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
megörültem hogy valakinek van izlése, amikor megláttam a linkben a bmw feliratot, de amikor tovább olvastam, és láttam hogy a gran lussoról van szó, egyből letörtem. az nem német... az olasz. az egy digó származék nem német gépcsoda, nem, nem imponálna a lányoknak. inkább vegyél egy 3-ast az imponál nekik, bár vannak bmw-k azon kivül is amik szerintem jobbak
2014. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

utolsó, miért baj, ha olasz? az olaszok jó kocsikat csinálnak, a barátom Alfa Romeoja elég kellemes járgány :)


kérdező: jól néz ki, szép (a többiről nem tudok nyilatkozni, biztos jó autó, nem értek hozzá), de sajnos akiknek ez elég ahhoz, hogy randira menjenek veled (azaz szükséges és elegendő feltétel), azokra nem éri meg a pénzt pazarolni. akire megéri, az meg egyáltalán nem nézi, milyen autód van, ha van egyáltalán.


bár lehet, hogy csak az én női hozzáállásom mondatja velem :)

2014. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
olasz kocsik: Ferrari, Lamborghini, Maserati... soroljam még? sorolhatnám, de minek.....
2014. aug. 22. 15:09
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez olyan sz kocsi, hogy kell mellé egy kint álló ember aki irányítja, segíti a sofőrt, mert az vagy nem lát ki, vagy nem tud vezetni! :D


Tetszik, olyan mintha a 6-osnak lenne valami új változata!


De ha a vezetője egy Berki Krisztián stílusú valaki, akkor nem kell!

2014. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!