Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A pasik (némelyike) miért...

A pasik (némelyike) miért hiszik azt, hogy autóval és pénzzel kell/lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Komolyan nem gondolnak bele, hogy ha autó, pénz, jó ruhák nélkül nem sikerült a pártalálás, az nem a nők felszínessége miatt van?


Igen, nyilván össze lehet szedni egy trófea barátnőt nagy házzal és autóval, de az nyilván olyan is, nem a pasit szereti, hanem a pénzét, és nagy valószínűséggel ott csalja, ahol tudja. Ez miért ilyen elterjedt nézet manapság? Mármint, hogy csak így lehet, sehogy máshogy?


Valóban van annak biológiai alapja, hogy a nők nézik az egzisztenciát, ezzel ne gyertek, de az nem csak abban merül ki, hogy nyaralód van a Francia riviérán, és mellette három villád a Budai hegyek szebbik oldalán... Ez ma már annyira elterjedt pedig, és érdekel, hogy ez miért van így?


Csak kíváncsi vagyok, merthogy a környezetemben élő EGYETLEN nőismerősöm sem ilyen, és fogalmam sincs róla, hol a manóban akad össze mindenki annyi sok pénzéhes lánnyal, én konkrétan egyet nem ismerek. Pedig van egy pár. Sőt, még csak azt sem mondhatom, hogy kifejezetten a szépfiúkra buknak, mert nem.


Előre is köszi a válaszokat! :)


21/l


2014. aug. 22. 15:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
2014. aug. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

10-es: kétlem, hogy a barátnőtlenségednek csak és kizárólag az lenne az oka, hogy nem vagy gazdag.


11-es: továbbra sem értem, miért linkelgettek olyan kérdéseket, ahol gyakorin néhány nő elismeri, hogy fontos neki a pénz. a kérdésemben önmagában is írtam, hogy vannak ilyenek, sőt, hogy alapvető ösztön szól erről.

de a kérdés maga a szerelmen alapuló kapcsolatra utal, amikor nem az a cél, hogy legyen melletted valaki, hanem hogy szeressétek egymást, társak legyetek az élet minden területén. az ilyen kapcsolatokban a pénz nem olyan szintű szükséglet, gondolom én. rosszul hiszem?

2014. aug. 22. 16:03
 13/21 anonim ***** válasza:
a szép lányok válogathatnak, mert rájuk nagy a kereslet, ezért választhatnak gazdag pasit is. a csúfakra nincs igény, így ők már azt is értékelik ha az illető nem egy se*ggfej. egy nagyon szép lány választhat olyat is aki gazdag jóképű és értelmes, de általában beérik a gazdaggal is :D Marshall kereszt ;
2014. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi számít neked nagyon szépnek, a tapasztalataim alapján én tudnék válogatni. Szerintem ez nem szépség kérdése, aki egy kicsit is értelmes, tudja, hogy a gazdagságnak milyen hátrányai vannak, tudja, hogy a szépség múlandó, így marad az, aki normális, aki megnevetteti, aki szereti és mellette áll, bármi van is. Lehet, hogy elromlott a fontossági sorrendeket beállító rendszerem, de nekem az továbbra is fontosabb, hogy akivel leélem az életem, az olyan ember legyen, akivel boldog életet élhetek, és ebben nem számít sem a külső, sem a pénz. Szomorú világban élhetsz, kedves 27 éves férfi, ha komolyan úgy gondolod, ahogy nekem leírod.
2014. aug. 22. 16:17
 15/21 anonim ***** válasza:
Mert a tapasztalatok szerint a nők többségenek ez kell. A többi nő foglalt és vagy magas, kigyúrt, jóképű férfivel hajlandó csak járni.
2014. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
nem mondtam, hogy nincsenek kivételek, ugyanakkor a kivétel erősíti a szabályt. attól, hogy a nők azon 10%-nak akiknek nem ez az elsődleges rosszul esik, hogy a 90%-nak pedig ez a legfontosabb, még nem változtat a dolgon, hogy a 90 több mint a 10. és azt sem mondtam, hogy nem a 10%-ból akarok választani, csak azt mondtam, hogy ilyen az élet!
2014. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ez nem szépség kérdése,lehet a pasas az ocsmány és csak a kocsijával tud villogni.
2014. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

az emberek előszeretettel kompenzálnak mindenféle esztétikai, társadalmi és személyes problémákat pénzzel és drága, csillogó dolgokkal. akinek nem kiegyensúlyozott a kapcsolata az anyagi helyzetével, az hajlamos túl nagy hangsúlyt fektetni a pénzre. vagy kérkedik és azt hiszi, hogy bármit megvehet, csak mert van pénze, vagy bármire hajlandó érte, hogy legyen neki, esetleg mindenkit megvet, akinek van. kinek milyen tapasztalatai vannak, képesek tovább torzítani az emberek személyiségét/viselkedését. ha valaki azt látja, hogy másnak bejön a vagyonnal kérkedés, akkor ő is azt próbálja. ha pedig még a helyzet értékelése is hibás, akkor könnyen azt hiszi, hogy a másiknak is csak a pénz miatt megy, fel sem tűnik, ha nem is ez az ok.


örülj, hogy a te barátnőid nem ilyenek, keress hozzád illő srácot!

2014. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ez egy gondolkodásmód, vagy bizonyos képességek hiánya miatt lehet.


Engem nem érint, mert

1. Még(!) nincs annyi pénzem, hogy azzal csajozni lehessen; 2. Én biciklivel is tudok csajozni eredményesen.


Persze ha kocsival vagyok azonnal magabiztosabbnak érzem magam; vagy ha gyalog vagyok, akkor meg ott a tudat, hogy meg tudom hívni úgy (természetesen ha elfogadja a meghívást) hogy el tudunk menni akár más városokba is étterembe.

De rájöttem már én is, hogy még gazdagnak sem kell lenni a csajozáshoz! :)

2014. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
TÉNY! Egy 30+ csajnak igen is számít egy pasi egzisztenciája! Egy biztos anyagi háttérrel rendelkező férfival könnyebben lehet komoly kapcsolatot hosszútávra tervezni. Összeköltözés, ház, gyerek...stb. És ehhez igenis elengedhetetlenek az anyagiak. Persze nem csak a pénz számít a világon, de ez is egy szempont!
2014. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!