Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti hogy kezelnétek...

Lányok! Ti hogy kezelnétek ezt a dolgot ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van egy srác, akivel jól kijöttök, kedves, intelligens, odafigyel rátok, rendezettek a körülményei, jó egyetemre jár, ez mellett jó munkája van. Szimpatikus nektek, de kiderül, hogy a srác titokban egy szélsőséges csoport tagja és több dologban is titkolóznia kell. Hogy reagálnátok erre, hogy kezelnétek, illetve egyáltalán összejönnétek vele?

2014. aug. 22. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt kissé ízléstelennek érzem azok után, hogy végignéztem az iszlám őrült által élőben lefejezett srácot:(
2014. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit tartasz ízléstelennek?
2014. aug. 22. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez így nem elég konkrét, ahhoz hogy korrekt választ tudjak mondnai
2014. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
semmit, mindenki az :)
2014. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel a náci címkét látom a kérdésed alatt, feltételezem, hogy a srác valami skinheadcsapathoz tartozhat, vagy hasonló. Ez szerintem mindig attól függ, hogy mennyire szélsőséges az illető... Ha sunyiban embereket öl vagy kínoz a haverjaival, az már mondhatni kizáró ok szerintem :D Ha a célja viszont nem értelmetlen, hanem normálisabb keretek között van, és csak indokolt esetben viselkedik pl. szélsőségesen, az nem feltétlenül probléma. Én ismertem egy ilyen srácot, aki például egy percig sem titkolta, hogy a nézetei előbbrevalóak számára, mint a barátnője. Ez már az a helyzet, mikor egy normális kapcsolattal összeegyeztethetetlen a pasi szélsőséges mivolta, a lány örök második volt, és nem is bírta sokáig a helyzetet.
2014. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!