Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol és hogyan ismerkedjen egy...

Hol és hogyan ismerkedjen egy tapasztalatlan, némileg "geek" 29 éves srác?

Figyelt kérdés

A párkapcsolati aspektuson kívül szerintem rendben van az életem: van egy jó diplomám és állásom, saját lakásom, kevés, de közeli barátom, hobbijaim, de a "csajozás" terén iszonyatos elmaradással rendelkezem 29 évesen, miközben mérhetetlen módon hiányzik egy komoly kapcsolat. Ugyan kinézetre nem vagyok egy szuper pasi, de azért talán annyira ocsmány sem vagyok, hogy ez önmagában ellehetetlenítse a dolgot. Inkább "agyilag" érzek problémát: amúgy is nagyon alacsony volt az önbizalmam mindig is, de 30-hoz közeledve a tapasztalatlanságom miatt egyre reménytelenebbnek érzem a párkeresést. Ezen kívül a hobbijaim sem segítik nagyon a dolgot: mint már a címben említettem, elég "geek" vagyok (érdekelnek a természettudományok, és ugyan sokkal kevésbé, mint régen, de a számítógépes játékok is - főleg az RPG-k...), és ugyan szeretek koncertekre járni és rendszeresen túrázom/teljesítménytúrázom is, de hiába látok 1-2 lányt ezeken az eseményeken, mindig teljesen reménytelennek tűnik az ismerkedés, azt se tudom, hogyan kezdjek hozzá (ha úgy tetszik, nincs "game"-em). Bulizni sosem szerettem (alkoholt nem is iszom egyáltalán). 2 éve folyamatosan próbálkozom természetesen társkereső oldalakkal is, de ezzel annyi "eredményt" tudtam elérni, hogy tavaly egy hónapnyi találkozgatás után összetörte a szívem egy lány (egy csókig jutottunk, ami nekem 28 évesen az első volt...). Rajta kívül még egy randi sem jött össze senkivel. A lányokkal kapcsolatban külsőleg szerintem egyáltalán nincsenek irreális elvárásaim, nyilván nem bombázókat keresek, ha helyesnek látok egy csajt, az már könnyen "megindít" bennem valamit (és a kinézet amúgy is teljesen szubjektív), a belső tulajdonságok közül pedig nagyon fontos az intelligencia, műveltség, hogy ne dohányozzon, ne bulizzon sokat, és (talán ez a "legdurvább") hogy ne legyen ezo/áltudomány-hívő.

Higgyétek el, ez nem az n+1. "a szemét lányoknak csak az alfahímek kellenek, forever alone" típusú kérdés, és minden hasonló tapasztalatnak, konstruktív ötletnek örülnék.

29/F


2014. aug. 22. 21:01
 1/4 SullaFelix89 ***** válasza:

Most komolyan mit vársz mit mondjunk?

Járj gyakrabban szórakozni és menj ki többet a való világba először ne csajozni akarj hanem csak barátokat ismerősöket szerezni akik nem olyan gyíkok, mint te rajtuk keresztül aztán talán megismersz valakit.


Ha ez nem megy gyűjts pénzt és vegyél egy Ukrán menyasszonyt most a polgárháborús helyzet miatt fillérekért lehet venni egy szőke szexi feleséget.

2014. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Járj el szórakozóhelyekre, ha nem mész szinte sehová elég nehéz lesz belebotlanod bárkibe is, vagy iratkozz be egy nyelvtanfolyamra, vagy valamilyen képzésre, ahova sok lány jár, csak csajozás miatt, pl. idősgondozói, ott mindenki lány 1 -2 fiú szokott járni, vagy szakács képzés ott mondjuk több a fiú. Vagy keresd fel a régi osztálytársnőidet és azoknak biztos vannak barátnői kérdezz rájuk, hogy láttad a fb.-ján az egyik barátnőjét és nagyon tetszik és megismerkednél vele. Még van a templom, járj el szombat -vasárnap misére, elég sok lány szokott oda járni. Vegyél egy aranyos kiskutyát és sétáltasd meg, akkor simán odamehetsz a kutyát sétáltató lányhoz vagy hozzád is odamennek a lányok. Legyél kreativ. Az idősgondozói okj-s tutti, ott majdnem mindenki lány.
2014. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tl;dr


29 évesen már nem vagy "srác"


Túl sokat gondolkodsz és túl keveset jársz ki.

2014. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kurtz Bickle ***** válasza:
Őszintén, miért szeretnél társat? Érzelmi illetve szexuális szükséglet és / vagy kiteljesedés céljából, vagy egyszerűen csak félsz, hogy itt vagy a harmadik X küszöbén, és nem tudsz e téren felmutatni semmit sem? Ne "akard" a dolgot. Mondj le róla, ne tűzd ki célodként. Egyszerűen csak légy jelen, és ha adódik egy-egy olyan alkalom, akkor lépj. Ilyen egyszerű ez. Az oldalon párkapcsolati sikertelenség miatt panaszkodók nagy része ezen hasal el. Görcsöl, akarja, szenved miatta, függ tőle. Sem a kisugárzásodnak nem tesz jót, sem pedig neked. Alakíts az életedbe néhány programot, melyen keresztül esélyt adsz nőneműeknek arra, hogy megismerhessenek, a többi meg jönni fog magától.
2014. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!