Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Magukat férfiaknak tartó...

Magukat férfiaknak tartó egyedek nem tartjátok szánalmasnak?

Figyelt kérdés

Adott egy nő aki egyedülálló lesz akkor mindjárt előkerül egy csomó pasi "vigasztalni", meg FBon az összes bejegyzést lájkolni, poénosnak gondoltakat hozzászólni. Mikor az adott nő párra talál ez a csomó pasi eltűnik, mint ha soha nem lett volna mindaddig míg adott nő nem lesz újra szingli.


Nem érzitek úgy, hogy ez überszánalmas viselkedés?


2014. aug. 22. 22:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
19%

>.<

Te tényleg ennyire idióta vagy?


Mit jópofizzak olyannal aki foglalt? Minek pazaroljam olyanra az időm?...


Te sötétebb vagy az éjszakánál drága...

2014. aug. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
57%
az addig oké, hogy ha egyedül van egy csaj akkor sokan nyomulnak és ha már nincs akkor elpárolognak, ezt én is így csinálom, de amikor 100 beállnak a sorba és egymásra licitálva nyalják a csaj se*ggét az szerintem roppant mód szánalmas, ráadásul még teljességgel eredménytelen is.
2014. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
19%
amúgy melyik részét érzed szánalmasnak azt, hogy addig "udvarolnak" amíg nincs barátja a csajnak, vagy a vigasztalás? mert a kérdésből számomra nem derül ki.
2014. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Na végre a 12-es aki felfogta EGYEDÜL hogy miről beszélek mi itt a gond!

Egyébként nem nyert, mert nem nő vagyok, hanem pasi, csak szánalmasnak tartom az ilyen "férfi"viselkedést.

2014. aug. 22. 23:05
 15/17 anonim ***** válasza:
50%

Már nem azért, de amiről a 12-es beszélt, arról te egy szót sem ejtettél.

Az amiről te beszéltél abban semmi szánalmas nincs, amiről a 12-es az eléggé az.

Fogalmazásgátló tablettán vagy?

2014. aug. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ez az egéssz akkor szánalmas mikor barátian közeledik feléd.Ha elmondja h valamit akar tőled konkrétan és nem hazudik akkor rendbe van mert a válaszodat is megfogja érteni.De ha hazudozik és azt mondja h baráti bájcsevejt akar és közbe meg kellenél neki akkor az szánalmas.Azért kopnak le mert kihívás lenne elszedni valakitől és ők ezt nem vállalják be.Csak az vállalja be akinek érsz már anyit.Ha randizol valakivel és nem jött be teljesen és ezt elmondod neki de nem kopik le és időközben lessz pasid, és aki nem bírt lekopni nem hagy békén az tényleg akar tőled valamit annak érsz valamit.Igazából az is relatív h mennyit beszélsz velük és hogy állsz hozzájuk mikor szingli vagy.Sztem még nagyon bunkó viselkedés mikor egy ilyen kérdés miatt valaki lesajnál mert ez nem egy természetes viselkedés, mert a férfi derék és sokszor hazudik egy sexért képes boldogságot ígérgetni, tehát én ugy gondolom h ezeket nem kell komolyan venni stingli ként sem.Akinek nem inge ne vegye magára mert van akinek komolyak a szándékai.
2014. aug. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 nyakika válasza:
tevagy:SZÁNALMAS!!! MINDENÉRT RINYÁLSZ
2014. aug. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!