Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiu aki 2évvel idősebb...

Van egy fiu aki 2évvel idősebb mint én de lassan már 1éve tetszik még sose beszéltünk de én odáig vagyok érte. Mit csináljak hogy észre vegyen?

Figyelt kérdés
Sose beszéltem még vele de állitotlag amikor a barátnõmnél voltam(aki az õ unolatesoja) akkor bement a haverjával és a barátja azt mondta neki hogy ne nézd már olyan feltünõen(rám gondolt) de én nem is láttam hogy figyelt volna.és most itt van nyár vége és sokat szenvedtem miatta most már lépni akarok de nem tudom h mit tegyek! Az egyik barátnõm azt mondta h irjak rá de nem merek mi lesz ha knevet a haverjaival?! Nagyon összevagyok zavarodva kérlek segitsetek. (A helyesirást ne nézzétek)
2014. aug. 23. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá személyesen. :) Amúgy hány éves vagy?
2014. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
13 vagyok,és nem merek oda menni mert mi lesz ha nem érdeklem vagy valami??
2014. aug. 23. 15:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért nevetne ki?

Max csak akkor, ha egy büdös paraszt, swag, páwa, yolo.

2014. aug. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt írd már le priviben kicsit átláthatóbban. Szívesen segítek. :)
2014. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért nevetne talán ki mert.....neki nem tetszem? Vagy valami ilyesmiért
2014. aug. 23. 16:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Istenem, azok a problémák... kezdeményezz vagy ne nyígj
2014. okt. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!